Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csupán én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán én vagyok az egyetlen szerencsétlen, aki 2 nap múlva, azaz szilveszterkor egyedül fog lenni?

Figyelt kérdés

Kilátástalan a helyzetem, depressziós vagyok. Nem is próbáltam meg találni senkit sem, hogy jobb legyen a helyzetem.

Túl sok az elvárás afelől, hogy az embernek lehessen bárkije is. Ebbe belefáradtam már nagyon.

Más is van így, hogy végképp feladta?

Szolnok megyei vagyok, Tiszaföldvári... egy isten háta mögötti lepra telep.. Ahol nem értékelnek az emberek semmit a másikban, az apró kedvességeket sem.



2016. dec. 29. 11:37
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
76%

Pattanj a kocsiba,irány egy nagyobb város a közelben.

Foglalj szállást is,a kocsiban hideg lesz.

Én így oldom meg.

2016. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

Pénz nélkül, kocsi nélkül egy cseppet nehéz lenne. Kicsit gondolt az élet egyet és még jobban kib a szott velem, mert tönkre ment a gépemben az alaplap és vennem kellett újat így nem maradt jelenleg semmi pénzem.


Amúgy Férfi vagyok, ha valakinek nem lett volna tiszta.

Amúgy meg nem vagyok az a bulizós, engem ez nem vonz.

Csak megőrülök már ettől a szartól, hogy idén is egyedül rohadok meg itthon..

2016. dec. 29. 11:43
 3/56 anonim válasza:
70%
Hát együttérzek veled. Bár én nem tudom még h fogom tölteni a szilvesztert. Nem magam,de lehet h itthon. V ha nem lesz kedvem semmihez fogom oszt lefekszek.
2016. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodj meg! Ezzel a problémával sajnos nem vagy egyedül.
2016. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

Igazából már évek óta se karácsonyom, se szilveszterem.

De ha közelebbről vesszük a dolgot, 2 éve nincsenek ezek.

Valakit szerettem egykoron, a kedves úgy döntött, hogy le lép mással.

Szóval kb Forever Alone-ba kezdtem. Azóta sem érdekelt senki és nem is fog. 6 évemet basztam el ismerkedésre és meguntam. Cserben hagyott mindenki eddig szóval ki a francnak legyen ezek után kedve még próbálkozni?

Akit szerettem mint ha nem is léteztem volna, lelépett a faszba és simán pár hónap alatt, vagy pár hét alatt már más szájában turkált, illetve más ágyában volt már.

2016. dec. 29. 11:50
 6/56 A kérdező kommentje:

Ha nem lennék ilyen beszari féreg, már rég megölném magamat. Kell a szarnak ez az élet. Belebetegedtem már.

Elismerem, nem mindenkinek való és ezt mindig is tudtam jól.

2016. dec. 29. 11:52
 7/56 anonim ***** válasza:
81%
Tavaly egyedül voltam itthon, életem egyik legjobb szilvesztere volt. Ha szr helyen laksz, akkor tűzd ki célnak, hogy elköltözöl, ha más nem, külföldi munkával össze tudod hozni. A picsogást érdemes hanyagolni, mert egyrészt senkit nem fog érdekelni (mindenki magával van elfoglalva), másrészt nem változik meg tőle a világ (legfeljebb csak rosszabb lesz), harmadrészt pedig kizárólag magadat teszed tönkre vele.
2016. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
62%
Én is egyedül leszek, de nekem amúgy sincs kedvem menni sehova. Hívtak buliba, de ilyenkor télen nem nagyon szoktam kimozdulni. Most csak azért mert szilveszter van, nem fogok lelépni. Volt olyan év, hogy épp olyan kedvemben voltam és elmentem, de ez most tuti nem lesz így. Amúgy is rengeteg a számonkérés az egyetemen. Sztem majd este 10-ig tanulok a vizsgákra, aztán lefekszem.
2016. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
77%

Ahhoz hogy valaki elkezdje testileg és szellemileg fejleszteni magát ahhoz nem kell sok pénz.

Lehet elmenni a könyvtárban, vagy csak neten után nézni hogyan tudnád fejleszteni magad, a futás is igyen van, egyéb mozgásfajtákkal együtt.


De tudom rinyálni a legkönnyebb.

Kérdező, nemcsak te vagy az egyedüli ember a Földön, aki egyedül lesz szilveszterkor.


Mit teszel azért hogy legyen párod?

Mit teszel azért hogy jobbá tedd az életedet?

2016. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
62%

újdonsült szingliként valszeg nekem is ez marad. max leugrok ide a puba egyedül, egy órára, de annyi.

haverjaim nincsenek, új város, új élet.

2016. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!