Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mentális problémáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mentális problémával kezelt, küzdő nő találhat magának társat?

Figyelt kérdés

Sajnos a gyermekem sem egészséges,ő autista.Az egészséges gyermek az apjával él.Én nem vagyok autista ,de vannak vonásaim.Sokak szerint furcsa vagyok,és kicsit látszik.Vannak gátlásaim,és társaságban kicsit félénk,de azért igyekszem barátkozni,és változok.El vagyok sokszor a magam világában.Az intellektusom normális,de kevés téma érdekel,de lehet,ha ismerkednék egy elfogadó emberrel,akkor nyitottabb lennék.Külvilági dolgok kevésbé érdekel,mint a politika. Nagyon igénylem a szeretetet ,ölelést ,nem csak szexualitást. 37N Sokat vagyok otthon.Hol érdemes ismerkednem?Ki való hozzám?

Igyekszem adni a külsőmre.Ápolom magam.Állítólag nem vagyok csúnya,de nem fényezem magam.



2017. jan. 6. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Az autizmus nem betegség, hanem állapot. Lehet hogy benned meg Asperger vonások vannak, nincs ezzel semmi baj, egy toleráns párral mindent át tudtok vészelni, egy embert már találtál, hiszen született két gyermeked...
2017. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Én pont az ilyenekre vagyok specializálódva. A lelki beteg nők meghódítása a specialitásom.
2017. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2017. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ilyenek szerintem toleránsabbak,de viszont nagyobb igényük van a szeretetre.Az előző párjaimnak is elege volt,hogy sokat akartam bújni.Nem volt elég egy sima szex.Előtte,és utána igénylem a bújást,meg ,ha nincs szex ,akkor is.
2017. jan. 6. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy találhat.

Volt egy barátnőm, aki ugyanannyi idős, mint te, szintén mentális problémái vannak, és szintén nagyon szeretetéhes, bújós, érzelmes.

Én nagyon-nagyon szerettem, még imponált is kicsit ez, hogy bújós és érzelmes, de nem tudtam annyi szeretetet adni neki, amivel megelégedett volna..

Amúgy interneten ismertem meg.

34/F

2017. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sok ember(90%) azt gondolja erről a viselkedésről,hogy hűűűű,de nagy valami.Ezt mondta a dokim.Képes vagyok sokat bambulni.Órákig csendben lenni,vagy beszélni folyamatosan.Olyat szólni,ami nem vág az adott témához.Egyébként a két gyermek két külön apától van.

Sajnos sokan mondták,hogy furcsa vagyok,de állítólag nem csúnya.

Nagyon szeretem az ölelést együttlét előtt is,és utána is,meg csak úgy is.Odaadó vagyok,és szintén odaaadó partnert szeretnék,aki nem akar kihasználni.

2017. jan. 6. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem a mentalitásod miatt nem kellenél. Már van 2 gyereked 2 pasitól, én biztos nem lennék a harmadik. A többit egyébként el tudnám fogadni.
2017. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Találhatsz társat magadnak ne aggódj!


Ne aggódj amúgy senki sem tökéletes! mindenkinek vannak defektjei és hibái!

Sok sikert!

2017. jan. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!