Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi terv mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi terv mennyire lenne eredményes, hogy gyakoroljam a csajokkal történő interakciót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egész életemben nem voltak jelen a csajok. Szó szerint. Talán csak két (a testvéremet nem számítva) csaj van, akivel egy negyedóránál többet beszélgettem. Barátaim nincsenek, csak beszélgetőpartnereim az egyetemen. Már 21 vagyok, szeretném végre összeszedni magamat és arra gondoltam - annak érdekében, hogy lányokkal ismerkedjek és megtanuljak velük viselkedni, de anélkül, hogy az önbizalmamat kockáztatva egyből a mély vízbe ugranék (leszólítás az utcán) - elmegyek minden olyan helyre, igénybe veszek olyan szolgáltatást, ahol a csaj rá van kényszerítve, hogy velem beszéljen. Gondolok itt a nyelvtanfolyamról/magántanárról/tánckurzusról. Csakis csaj/nő által meghirdetett órákra mennék és akkor nem ignorálhatnak (a való életben ezt szűröm le, mert még a szemezést is kerülik), ők is és én is rá leszek kényszerítve, hogy beszélgessünk/együtt legyünk és naivan abban bízok, így hátha megmozdul valami az életemben. Szerintetek ez jó taktika? A prostizáshoz - ahol csak egy megjátszott fél óráért fizetnék - biztosan hasznosabb lenne és így a belsőm is sokkal jobban előtérbe helyeződne és akár lenne esélyem elhívni őt egy kávéra mondjuk. Nekem már az is óriási jelentőségű lenne, ha egyáltalán beszélgetne velem egy ilyen lány. Ja és most leszek a köcsög, de lehetőleg minimum átlagos kinézetű csajokat fogok keresni ebből a célból, mert ők azok akik abszolút ignorálnak (persze lehet a kövérebb/csúnyább csajok is, de velük nem szoktam próbálni szemezni). Kérlek ne legyetek előítéletesek velem szemben, ez egy személyes probléma és negatív hangvételű válaszokra nem vagyok kíváncsi.

2017. jan. 27. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem jó a terv. Táncsulikban amúgy elég sok csaj van.
2017. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem működhet. Hajrá! :)
2017. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Uh, köszi, kellemeset csalódtam. Azt hittem le leszek hordva mindenféle szemétládának. Még várok válaszokat, akár a konkrét megvalósítással kapcsolatban. Mire figyeljek oda, hogyan közeledjek/viselkedjek, milyen stílusban stb.
2017. jan. 27. 13:29
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja és a tan- illetve táncórákon kívül esetleg, hogy van-e még erre más lehetőségem.
2017. jan. 27. 13:30
 5/16 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de chateléssel oldottam meg a problémámat. Így nem is volt túl költséges, aki szimpatikus volt, azzal skypeoltunk is, esetleg találkoztunk is, ezt persze csak több hetes "ismeretség" után.
2017. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#6: Ja csak éppen pont ezaz, hogy azok a lányok, akiket "rákényszerítenék" az interakcióra, pont azok nem írnak vissza társkeresőn/chaten stb. De ha nekik is érdekük lenne, akkor már "nem lehetne kibúvójuk". Szóval ezzel okosat nem mondtál. Arról nem is beszélve, hogy én nem reménytelen online flörtölgetésre vágyok, mert azzal nem fogok tudni jobban bánni a nőkkel. Ráadásul neked csajként sokkal könnyebb. Ha te ráírsz egy számodra szimpatikus pasira, abból hatalmas eséllyel mindig találkozó lesz.
2017. jan. 27. 13:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Én már adtam magánórát olyannak, akiről aztán kiderült, hogy ezért jelentkezett. Kevés kínosabb dolgot tudok elképzelni. Mocskos-nyálkás-gusztustalan érzés.
2017. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és második óra már nem volt, hiába hisztizett érte.
2017. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7: De ezt, hogy kell elképzelni? Konkrétan nem akart tanulni és csak beszélgetni/"bratyizni" szeretett volna veled? Mert én nem csajozni akarok, csak tanulással egybekötve a beszélgetéssel tudat alatt fejleszteni a személyiségemet és a lányokkal kapcsolatos attitűdömet. Ezt pedig egy 65 éves tanár nénikével nem tudnám megtenni. Ha egy ember (akárhogy néz ki) konkrétan tanulási céllal felkeres téged - mondjuk angol korrepetálásra - te nem teheted meg, hogy szelektálj, lehetsz akármilyen tuti csaj és nem szimpatikus az illető. Vagy legfeljebb valami indokra hivatkozva visszamondod, mert "nem fogadja be a gyomrod".
2017. jan. 27. 14:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazt akarta csinálni, amit te. Akit nem farkasok neveltek a dzsungelben, az hamar levágja, mi van.
2017. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!