Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már olyan akinek "tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan akinek "tönkre ment" az esküvője?

Figyelt kérdés
Vagy valami tényleg nagy katasztrófa történt, vagy nagyon nem olyan lett a történet mint akartátok, esetleg valami ami miatt fájó szívvel gondoltok vissza rá és nem felhőtlen boldogsággal?

2016. júl. 20. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem, de bárcsak tönkrement volna.
2016. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
miért is?
2016. júl. 20. 18:29
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem tudok ilyenről az ismeretségi körömben, olyat annál inkább akinek a házassága ment tönkre. Kisebb bakik szerintem mindenhol vannak, de így volt tökéletes ☺
2016. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de ha megint te vagy az "aki még mindig hisztizik mert esett az esküvőjén az eső", akkor erősen ajánlanám, hogy keress fel egy pszichológust. Ez már tényleg nem egészséges, semmi szégyen nincs abban, hogy segítséget kérj.
2016. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon remélem, hogy nem te vagy az.
2016. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Kolléganőm esküvője a kórházban végződött.. így utólag vicces visszagondolni, de akkor borzasztó volt.

Esett az eső és az étterem kertjében ilyen deszka "ösvények" voltak, na most ez az eső miatt iszonyú csúszós lett és a vőlegény elesett és eltörte a kezét.. na most gondolod.. ez ilyen este 8 óra körül volt, én vittem gyorsan az ügyeletre. Szerencsére nagyon rendesek voltak a kórházban, kb 2 óra alatt végeztünk és a vőlegény egy gyönyörű gipsszel tért vissza a lagziba.. azért akkor nem volt egy jó dolog, sőőőt, de így közel 10 év távlatából egy jó sztori :DD

2016. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

1. Barátnőm mesélte, hogy a sógornője lagzijában, az esti mulatozáson rosszul lett a menyasszony nagymamája és kórházba kellett vinni, gondolom ez rányomta a bélyegèt a hangulatra.

2.Szóbeszédből hallottam, hogy egy másik lagziban szintèn rosszul lett a nagymama, őt is kórházba szállították és sajnos még az éjszaka meghalt :-( A párnak másnap mondták el.

3.Egyik ismerősömnek egy barátja autóbalesetet szenvedett és sokáig kórházban volt. Ennek az ismerősömnek az esküvője szombaton volt, a barátja pedig szombat hajnalban halt meg :-(

4. Barátnőmék tanúk volt egy másik barátjáék lakodalmában. A vőlegény és az apja rossz viszonyban voltak egymással, meg sem akarták hívni a lagziba, de végül csak meghívták. A lagzin is összeveszett az apuka a család minden tagjával, majd másnap megölte a menyasszonyt, a menyasszony szüleit, a volt feleségét, a volt anyósát és apósát, valamint a vőlegényt is meg akarta ( a saját fiát), csak neki sikerült elmenekülnie. Végül az egyik külföldi rokon önvédelemből leütte az őrjöngő "öröm"apát és meghalt. Talán ez a legdurvább sztori, amit itt olvasni fogsz :-( De ez valóban igaz, hírekben is benne volt :-((

2016. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez elég durva, nem semmi.

10:18 as nem, nem én vagyok, nem láttam azt a kérdést de egyébként sem hiszem hogy van beleszólásod abba hogy más mit él meg katasztrófának (még akkor sem ha eső miatt kibukni tényleg túlzás, neki ezek szerint fontos volt)

2016. júl. 21. 22:00
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

nem nagy valami, de az unokatesóm esküvőjén a menyasszonyt (az unokatesómat) annyira elrabolták a vőlegény részeg haverjai, hogy 3 órán keresztül nem találták meg. Később kiderült, hogy elautóztak vele valami random bárba.


addig minden állt az esküvőn, illetve mi jól éreztük magunkat, mert táncoltunk, buliztunk meg ettünk. ez csak később derült ki, mert a közelebbi rokonok meg a vőlegény eléggé ki volt akadva. nekik lehet, h szar volt eléggé.

2016. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm érdekes kérdés. Összességében nem mondanám azt, hogy tönkrement az esküvőm, mert mindenki jól érezte magát, egy két apró bakitól eltekintve nem is történt semmi tragédia. A képek is jól sikerültek. Viszont nagyon sok közeli ismerősben csalódtam, amit a mai napig nem tudok megbocsájtani nekik, így azért elég szomorú vagyok, ha ez eszembe jut, nem tudok felhőtlen boldogsággal gondolni emiatt az esküvőmre.
2016. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!