Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Az alacsonyságot/sován...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az alacsonyságot/soványságot lehet a rondaság kategóriába sorolni vagy az "csak" egy tulajdonság/állapot, mint a képzettség vagy a személyiség?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdezem, mert volt már olyan csaj, aki azt mondta rám, hogy jóképű vagyok, de eközben meg nagyon alacsony és sovány is vagyok. És nem tudom eldönteni, hogy ezen tulajdonságokkal együtt női szemmel már rondának számítok vagy még csak a helyes, de nem vonzó/férfias kategóriába tartozok? Szóval nálatok mi meríti ki a rondaság fogalmát? Jó lenne tudnom, hogy a csajok miként vélekednek erről, hogy végre tisztázzam a saját helyzetemet és megtudjam, hogy én melyik "férfikasztba" tartozok. Illetve szintén tőletek kérdezem, hogy volt-e már vagy el tudtok-e képzelni olyan szituációt, amikor azt mondjátok, hogy "Milyen helyes az a srác, kár hogy ilyen alacsony"? Vagy ebben az esetben szimplán hidegen hagy benneteket és közömbösek vagytok iránta?

2017. jan. 27. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Helyes, de alacsony. Szerintem ez egyértelműen leírja, hogy nem egy kategória a kettő.
2017. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, nálam nem jelent rondaságot, ha a fiú alacsony vagy sovány.
2017. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

A soványságon ugyanúgy lehet változtatni, mint a kövérségen, csak annyival szerencsésebb, hogy a kövérség kevésbé elfogadott az emberek számára és jobban szembeötlő.

A magasságoddal nem tudsz mit kezdeni, de magamból kiindulva a lányoknak nem az a fontos, hogy valaki égimeszelő legyen, a masaggág csak annyit számít, hogy a srác ne legyen náluk alacsonyabb.

Szerintem ha ennyi a problémád csak és egyébként egy okos, kedves, figyelmes személyiséged van, akkor abszolút kompetens vagy.

Ráadásul óriási előny, ha helyes arcod van, mivel az számít legjobban.

22/L

2017. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem tetszenek az alacsony pasik. De a húgomnak 174 centi volt a legmagasabb pasija, ő szereti, ha "egy szinten" vannak.
2017. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lazy Lover ***** válasza:
9%
hát haver minden nőnél kizáró ok ha valaki alacsony max 1-2 gyerekes anyukáknál nem problem
2017. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

... Ízlés kérdése, lehet csak ő tartott téged helyesnek :D

Kinek mi jön be, szép nőnek és szép nőnek lehet más az ízlése attól még mert mindkettő szép :D

2017. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Vicces, hogy a 3. Hsz-emben leírom őszintén, normálisan a válaszomat, de az itteni férfiak lepontoznak, mert nő vagyok és a véleményem nem fér bele a kis szemellenzős világukba, amiben minden nő gonosz, hiszen erre könnyebb fogni a sikertelenséget, mint rájönni, hogy a személyiségük miatt nem akarnak a nők ismerkedni velük :) Miért akarna nőgyűlölő férfival ismerkedni egy nő? :)

Kérdező, a te döntésed, hogy kinek a válaszát fogadod el: egy nő véleményét, aki leírta, hogy ő hogy látja, vagy az itt anyázó férfiakét, miszerint ha alacsony vagy, akkor meg van írva a sorsod és magányosan fogsz meghalni, mint ők...

2017. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: Természetesen a válaszok stílusából nagyjából lehet látni, hogy ki az aki nőként elmondja az őszinte véleményét és ki az, aki komplexusos emberként próbál lehúzni, szóval neked is természetesen köszönet (amúgy minden normális választ fel szoktam pontozni).
2017. jan. 27. 17:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól még valaki nem ronda nekem,mert nem 180 cm magas vagy mert vékony.163 centisen én sem vagyok lób@zó.
2017. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az alacsonyság/soványság nem tesz a ronda kategóriába. Viszont nálam a rossz tartás, görbe hát igen (ez inkább magas sovány embereknél fordul elő, de gondoltam megemlítem).
2017. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!