Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, egy ilyen lány mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, egy ilyen lány mennyire tudná elcsavarni a fejeteket?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem, hogy nyílván senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái. Viszont, így kérdésekből össze szedtem azokat a tulajdonságokat, amiket sokan mondanak pozitívumként, és össze raktam őket, kíváncsi lennék, hogy egy ilyen nő hányótoknak tudná elcsavarni a fejét.


Külső: hosszú fényes dús haj, gyönyörű szemek, nagyon szép arc, formás feszes kidolgozott test, karcsú derék, feszes kerek izmos popsi, hosszú vékony kidolgozott lábak, nem túl nagy, de nem is apró szóval közepes formás mellek. És mind ezek mellett ápoltság, és higiénia. (A külsőt természetes szépségre írtam, nem a mű szolizott cica babákra), elképesztő kisugárzás


Belső: okos, intelligens, nagyon színes személyiségű, társaság kedvelő, laza, bájos, kedves, hűséges, szerethető, nagyon jókat lehet vele bulizni lazulni, de romantikázni is sokat lehet vele, isteni vele a szex, a szexben sok mindenre nyitott, bármiről lehet vele hülyéskedni, vagy komolyan beszélgetni, gondoskodó, nőies, céltudatos, egyéniség, magabiztos (NEM beképzelt!!), életvidám


Emellett egyéb tulajdonságok:

- több nyelv magas szintű ismerete

- akár 1 vagy több egyetemi diploma (nem büfészak: szóval ilyen jog, közgazdaság, orvosi stb..)

- istenien tud főzni, sütni

- rengeteg hobbija van ( túra, kreatívkodás, hangszeren játszás, rajzolás, )


Negatív tulajdonság pl: néha túl érzékeny, és a dolgokat leginkább a szívére veszi (NEM hisztis!!), a saját elképzeléseiből nem enged ( vagy is nem nagyon szereti ha a saját céljait illetően beleszólnak a dolgaiba)


Nem tudom h létezik-e ilyen nő. Kedves férfiak, a ti véleményetekre lennék kíváncsi, hogy találkoztatok-e már ilyen nővel, ill. mennyire varázsolna el titeket egy ilyen nő?



2016. máj. 20. 00:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
81%
Találkoztam már. Interneten ismertem meg és barátkoztunk. Volt vonzalom, szimpátia; végül a távolság megölte az egészet.
2016. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
75%

Egy ilyen nő maximum a Plejádok csillagrendszerben lehet. :P

Vinném, mint a cukrot.

2016. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
76%

Ha te ilyen vagy, akkor az én fejemet nyugodtan elcsavarhatod!

30/F

"Nem tudom h létezik-e ilyen nő."

Ja bocs, azt hittem magadról írsz! :D

2016. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy létezik... :D Egy csomó dolog kinyírja a másikat a felsoroltak közül.
2016. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
A kérdés nem rólam szólt, hanem össze írtam a legjobb tulajdonságokat, és egybe raktam :) De nálam is sok minden stimmel, de nem rólam van szó :)
2016. máj. 20. 00:28
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek hasonlókat, szóval létezhet. Hogy válaszoljak a kérdésedre is: eléggé :)

Ha szerencséd van horogra akadhat, de nem érdemes egy ilyen elképzelés után futni. Van egy dolog amit sokan elfelejtenek: a jellemfejlődés. Ami egyénileg is folyamatosan kíséri az embert élete során, de egy párkapcsolat sok emberre intenzív hatással van és felgyorsulhat a folyamat, erős változás mehet végbe a személyiségben egy komolyabb kapcsolat hatására. Tehát egy egyedülálló ember jellemvonásait nem igazán érdemes összehasonlítani olyannal aki párkapcsolatban van, mert másfajta gondolkodásmód jellemzi az adott helyzetben lévő egyént. Olyan mintha a körtét az almával hasonlítanád össze. Van hasonlóság de nem sok.


Oké hogy ilyen az általad leírt személy, de felvetődik a kérdés, hogy milyen hatással lesz rá egy kapcsolat. Mert néha közösen kell döntéseket meghozni ami kompromisszumkészséget igényel és ez a "saját elképzeléseiből nem enged" rész erősen szembemehet egy család vagy csak sima párkapcsolat elveivel is.

2016. máj. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
82%
Tudod milyen hasonlat jutott eszembe a kérdés alatti leírásról? Képzelj el egy olyan hobbit, amiben gyűjtögetni kell valamit. Cigisdobozokat, energiaitalos dobozokat, bélyegeket, Matchboxokat. A gyűjtögetés egy tök jó dolog, mert tisztában vagy vele, hogy a te kollekciód hiányos és valószínűleg sosem lesz teljes, de pont ez adja a varázsát. Aztán egyszer csak valaki bekopog az ajtódon a világ összes cigisdobozával, energiaitalos dobozával, bélyegével, Matchboxával, s odaadja neked. Felbecsülhetetlen örömmel tölt el, hogy birtoklod az egész gyűjteményt, gyönyörködsz benne, naponta hatmilliószor végigpásztázod a szemeiddel. Aztán minden csoda három napig tart. Tudod, hogy ott van, hogy a tiéd, hogy senki másnak nincs ilyen, és lám, a varázs is hipp-hopp eltűnik, mert már nem szolgáltat kihívást a kedvenc hobbid, a gyűjteményed, aminek töredékéért éveken át harcoltál, küzdöttél, kutattál. Na pont ezt érezném egy általad vázolt tökéletes nő megléte esetén is. Egy darabig szép lenne, jó lenne, de hosszabb távra nem kéne, mert belefásulnék még az életbe is mellette.
2016. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
78%

Nem, mert nem szeretem a bulizós csajokat. Valamint az hogy a sexben sokmindenre nyitott az sem tettszik. A saját elképzeléseiből nem enged, ez megint nem jó mert egy kapcsolatban közösen kell dönteni sokmindenben, akár a saját karrierünket illetően is.

Ízlések és pofonok ugye... Sok férfinak bejönne pedig egy ilyen csaj, hát nekem nem :)

2016. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
74%

Utálni fogtok...

Ööö ez akit leírtál, ilyen ember nem létezhet. Nem azért nem létezhet, mert rosszindulatú vagyok, hanem azért, mert oylan dolgokat írtál le, amik bár fantasztikus tulajdonságoknak számíthatnak, de ezek egymást kizáró dolgok.


Közvetlenül nem zárják ki egymást, de az, ami ezen tulajdonságok mögött áll, az nem teszi lehetővé, hogy ennyi minden létrejöjjön.


Kérdező, te nő vagy vagy férfi? Amiket leírtál, abból látszik, hogy bár fontosak neked a belső tulajdonságok, de mégiscsak felszínes kapirgálás az egész. Ne vedd sértésnek, nem sértegetni akarlak, csak tök jóindulatúan mondom.


Az, hogy valaki kifejlesszen egy ilyen személyiséget, számos sérülést vonhat maga után (persze ha nem fejleszti a személyiségét, az még több sérülést von). Komoly egyetemi diploma + rengeteg hobbi, na ez nem egy olyan dolog, ami sima ügy. Sok frusztrációt el kell viselni, egyetemen sokat kell szenvedni, türelmesnek lenni. Egy diploma megszerzése sok lemondással jár.


A kidolgozott, feszes-izmos fenék, kidolgozott lábak, valahogy háttérbe szorítja a művelt és értékes belsőt. Nehéz szavakkal leírni, de én nem tudok egy ilyen nőt elképzelni, amilyet te leírtál. Nem látom azt, hogy ez egy hús-vér ember lenne, inkább egy álomkép vagy fantázia. Leginkább az utal arra, hogy ellentmondásos az egész, hogy sok mindenre nyitott valaki a szexben. Na most, ha sok mindenre nyitott valaki, akkor inkább belemegy a bulikba, szórakozásba és nem lesz belőle egy művelt, sok hangszereken játszó, több nyelvet beszélő, sütni-főzni tudó, komoly diplomás nő.


Egy ilyen lány azért nem tudná elcsavarni a fejemet, mert iszonyatosan érezném rajta az inkonzisztenciát. Valami baj van, valami történhetett a múltjában. Vagy valahol valami hazugság van. Ez az egész nem fenntartható, illetve nem látok olyan fejlődési lehetőséget, ami lehetővé teszi, hogy egy ilyen ember, azaz egy nő, végigjárjon úgy, hogy közben egészséges marad.


Az, hogy feszes-fenék, szép arc, kidolgozott test, ezeket rengeteg nőnél látom. Sok nőnek van valamilyen diplomája is. De a tapasztalataim szerint, ezek felszínes diplomák, amiket olyan egyetemeken szereztek, ahol sok a bulizás és egy kis szexuális kisugárzással szépen tudnak haladni a lányok. Az, hogy valaki társaság kedvelő, bulizós, szexben mindenre nyitott és lehet vele hülyéskedni, kb maga után vonzza, hogy sok partnerrel volt már együtt. A hűséges és a romantikus tulajdonságok nagyon furcsán illenek ehhez.


A dolgok nem ilyen feketék vagy fehérek. Lehet egy szép nőt ilyennek is látni, mint amilyennek leírtad. Attól függ, a férfi, aki nézi, milyen tulajdonságokat hogy értékel. Lehet, hogy egy pasi ilyennek lát egy nőt, aki egy egyszerűbb fősulit elvégzett, sok szexuális tapasztalattal rendelkezik, aki időnként lejár a konditerembe és cicanadrágban illegeti magát nyilvánosan. Én ezeket máshogy látom.


Igen, a hozzászólók többsége főnyereménynek tartaná ezt amit leírtál.


De nekem már a kérdésből is látszik, hogy te nem egy bizonságot-nyújtó, jóban-rosszban együttlevő kapcsolatot akarsz. Vagyis persze akarhatsz olyat, de nem afelé tart ez az egész. Elcsavarni pasiknak a fejét és hűségesnek lenni, gondoskodónak lenni, ezek hosszú távon nem férnek meg egymás mellett.


Összességében, bár szeretnék ilyen vagy ehhez hasonló nőt megismerni, elképzelhető, hogy a hideg kirázna tőle. Az is elképzelhető, hogy teljesen máshogy értékelném, mint ebben a leírásban van.

(Emberek egy adott emberre képesek rámondani egymással ellentétes tulajdonságokat is. Megkaphatja pl valaki hogy hülye és hogy hűdeokos, vagy ronda és gyönyörű)

2016. máj. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen nõ egy csomó: Hamupipõke, Hófehérke, Ariel, Belle... :D


Én nem találkoztam még ilyennel de az agyamra menne. Alapból azt szeretem ha egy ember kihívást nyújt, tudjak vele civakodni, értelmes vitákat folytatni és egészítsük ki egymást. Ahhoz hogy ez meglegyen nekem is tökéletesnek kellene lennem mint a fent leírt nõnek.

2016. máj. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!