Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reménytelen egy külsőre nem hibátlan férfi?

Figyelt kérdés

Kövérnek érzem magam és sajnos egészség ügyi okok miatt nagyon nehezen tudok csak fogyni (lassú anyagcsere), így a "foggyá' le" nem megoldás. Az ügyön rajta vagyok, de nagyon lassan megy.

Ismerkedni szeretnék de a ~183 cm-hez 91kg tartozik így eléggé esélytelennek látom magamat a kigyúrt, izmos férfiak mellett, mert még nekik izmuk van, nekem hasam, igaz nem lógós, de akkor is... Mostanában azt látom, hogy nem is hajlandóak megismerni, ha nem vagyok 9+ a képzeletbeli 10-es skálán külsőre, így a belsőt, amivel esetleg tudnám kompenzálni a külsőm "problémáit" meg se tudom "mutatni".



2017. jan. 27. 19:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Ha relatíve, laza, könnyen szocializálódsz, illetve jó szociális érzékkel rendelkezel, nagy az ismerősi köröd/népszerű is vagy, pimasz is tudsz lenni, tudod hogy kedvességgel, meg virágcsokorral nem lehet semmit elérni, akkor lehet esélyed.

Viszont ez a gondolkodás így nem jó, hogy erre vetíted ki, hogy nem megy neked, mert ezt a lányok is megérzik, hogy emiatt frusztrálod magad. Ne érdekeljen, ha jó a dumád, akkor kajolni fogják, meg amúgysem azt fogják elsődlegesen nézni, hogy nagy a hasad.

Vagy a lányoknál sokkal fontosabbak azok, amiket fentebb írtam, mint a külső.

2017. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
én 181 cm vagyok 100 kilóval és nem vagyok kövér.....az lehet hogy van rajtam némi felesleg de 1 ember se adna rólam olyan személyleírást hogy kövér....akkor neked full háj teheti ki ezt a súlyt ami könnyebb mint az izom
2017. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A hónap elején jártam kórházban, és egy nagyon magas (nekem már a 175 is az:)), nagyon kedves, vidám, szemüveges pasas volt az orvosom, aki pocis volt. Sztem kb hasonló kaliber, mint Te! :) Háááát bele tudtam volna szeretni!!! Az a mosoly, az a kisugárzás!!! És most jön a sóhaj... Megkerestem facen, sajnos foglalt. :(
2017. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Írj privit, megoldjuk.
2017. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mármint a fogyást.
2017. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, és még annyit: Egy jó endodoki megoldhatja a problémád. Szívesen ajánlok valakit, akit már magamon kipróbáltam. :)
2017. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 180 cmhez 96 kg, de szeretem és abszolút vonzódom hozzá :) jó vele a szex, jó érzés hozzábújni, imádom
2017. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Nincs túl sok esélyed, a legtöbb nő csak a tökéletes külsejű férfiakkal hajlandó összeállni. Ha egy átlagossal összejönnek, akkor is csak addig, amíg nem találnak jobbat.
2017. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Taushi ***** válasza:

Én jelenleg szintén 183 cm, 91 kg, lassú anyagcsere hármassal tudom magam jellemezni. És én nem csak kövérnek érzem magam, hanem jóformán lóg rajtam a háj.

Egyébként a lassú anyagcsere nem feltétlen egészségügyi ok. Sok mozgással és 3 óránkénti evéssel be tudod gyorsítani.

Szóval a kérdésedre a válasz nem esélytelen, de reménykedni nem igazán éri meg. Igen, volt barátnőm aki pont ezt a testalkatot szerette(bár akkor még 100 fölött voltam), de ő kb. 1 a millióból, és kismillió problémája volt, így jobbat nem igazán kaphatott volna.

Volt olyan barátnőm akinek egyre kevésbé volt elviselhető a nagy has, nem is működött a szex, habár minden másban tökéletesen összeillettünk volna.

Szóval én azt javasolnám, hogy ismerkedés helyett a hangsúlyt fektesd a sportba, egészséges táplálkozásba. Hidd el, meglesz az eredménye, még ha nem is 2 hét múlva.

25F

2017. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Termeszetesen kizarolag a tokeletes kulseju emberek talalnak part. A tobbiek mind maganyosan halnak meg.
2017. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!