Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagy hátrány, egy tanultabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy hátrány, egy tanultabb férfi szemében, ha a nő nem a legiskolázottabb és pl, még angolul sem tud?

Figyelt kérdés
2017. jan. 28. 00:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha amúgy intelligens, érdekli a világ, és lehet vele beszélgetni, akkor pont nem érdekelne, hogy mennyire iskolázott. 23/F
2017. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem hátrány, de csak azért, mert nem Magyarországon kepzelem el a jövőmet, kint meg nem egyszerű nyelvismeret nélkül.

Általánosságban, a "papíron kifejezett" műveltségi különbség nem gond, van lány barátom, aki nem is gondolkodottegyetem elvégzésében, vele is tök jókat tudok beszélgetni, érdeklődik a tanulmányaim, az egyetem iránt, még ha olykor meg is jegyzi, hogy kb. a felét nem érti annak amit mondok neki, de nekem ez a mások felé nyitottság egy nagyon pozitív dolog, meg attól, hogy "csak" érettségije van, még biztosan vannak olyan témák, amikkel jobban képben van mint én. Tehát, ha egyébként van értelmes dolog amiről lehet beszélgetni, akkor semmi gond.

Ami viszont nagyon zavaró, nem csak párkapcsolatban hanem általánosan, amikor egy jellemzően még érettségiig sem jutó ember kb. lenézi azt akinek diplomája/nyelvvizsgája/barmi egyeb van, meg úgy általában azt, aki nem végez fizikai munkát, mert hát akkor ő "csak ül az irodában, nem csinál semmit oszt kész". Na ez viszont nagyon zavar.

2017. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha iskolázatlan vagy de értelmes, akkor tudtok majd beszélgetni és nem lesz probléma.

Ahogy a kérdést feltetted, szerintem értelmes lány lehetsz.

A másik fele:

Ha valami csinos, kis ágyban mindent bevállaló fruska vagy, nem lesz gond, jól fogtok együtt működni:)

2017. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ha nem utasít el az ágyban, akkor a többi lényegtelen.
2017. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!