Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha már túl vagyok az ismerkedős fázison?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre inkább úgy veszem észre, hogy az én koromban az emberek már komoly kapcsolatban élnek, közös jövőjüket tervezgetik, esetleg már együtt élnek, házasok, én viszont még sehol nem tartok. Úgy érzem, már nincs kedvem eljárni hétvégente, kinőttem belőle. Inkább otthon ülős, elmélkedős lettem. Na de így már akkor esélyem sem lesz megismerni az igazit? Nem igazán vannak már programok sem, amiket élveznék, mert haverral lógni már rég nem elég. Nagy szükségem lenne mostmár egy társra, azt hiszem felnőttem.

Már próbálkoztam a netes társkereséssel is, de legyünk őszinték, a nők rendesen szelektálnak. Mindig van egy jobb csávó. :) Mitévő legyek?


24/F



2017. jan. 29. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
szerintem maradj akkor otthon.
2017. jan. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nagyon nehéz társat találni 25 felett

de bárki bármikor találhat társat magának,ne aggódj ezen!

Sok fiatal lány van a te korosztályodból!


Ismerkedj sok helyen ahol tudsz,ismerkedés céljából,elpbb utóbb majd találsz társat te is!


Sok szerencsét kívánok neked!

2017. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Márpedig valamilyen programokra csak el kell járni. Van hobbid? Túrázás, biciklizés, tánc, íjászkodás, esetleg valamilyen kézműves klub, elődadások stb. Vagy iratkozz be valamilyen felnőtt képzésre. Persze nem azért hogy csajozz hanem hogy valami újat tanulj. De ott is lehet ismerkedni ráadásul így van esélyed, hogy hasonló érdeklődésű lányt találsz.

De ha nem vagy teljesen botlábú akkor valami -kezdő!- tangó vagy salsa tanfolyamot javasolnék, vagy bármilyen más társas táncot, mert mindig vannak fiatal lányok akik táncpartnerre áhítoznak.

neten is vannak normális keresők ha egy kis pénzt rászánsz, pl miitt.hu, ha pesti vagy. Remek programokat szerveznek ahol rengeteg egyedülálló emberrel lehet találkozni. Szinte minden napra jut valami progi, és normális dolgok. (korizás, pinpong party, jelmezes farsangi buli, túra, színház....bármi ami érdekes és érdemes rajta akkor is részt venni, ha csak annyi az eredménye hogy találkoztál egy csapat szinglivel és együtt jól eldumáltok.)

2017. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy ne dőlj be a tárkereső oldalaknak, ott párt találni nagyon kicsi az esély, mert nagyon sok az átverés (uzemerltető által létrehozott "mézesmadzag" kamuprofilok, nerm törölt elhagyott profilok hogy a létszámmal villoghassanak, és ego tuningoló nők sokasága).

Persze próbát tehetsz, csak ne fizess!

2017. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)
2017. jan. 29. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

LOL - elmesélem, mi van 25 felett. Nem kell megkeseredni, ugyanis az életnek még, urambocsá 30, 35 felett sincs vége. :)


Amit én látok - nagy, "komoly" kapcsolatok bomlanak fel a késő 20-as, korai 30-as években. Jobb esetben járás/eljegyzés/házasság időszakában, rosszabban gyerekkel.

Sok pár azt se tudja, merre tovább, csak kényelemből beleragadt ebbe, amit te is leírsz, hogy dehát igaz hogy nem szeretek vele együtt lenni, de lusta vagyok eljárni, jó nekem itthon....


Nem tudom honnan írsz de Pesten hatalmas a szingli szféra 20-35-ig. Persze neked inkább egy érettebb fiatal korai 20onéves lányt javaslok. Neten is lehet ismerkedni, plusz van rengeteg, elég vicces app is (nem csak a tinder, bár én a vőlegényem ott ismertem meg).

Ha szeretsz eljárni programokra, tök jó! Menj hetente 1-2x, amikor kedved van, de ne legyen nyűg, az egyből lejön a hangulatodról. Ott meg beszélgess, ha van egy lány akivel jól kijöttök, nagyon óvatosan és udvariasan megkérdezed, meghívhatod-e valamikor kávézni, ha nincs pasija, elkéred a számát. Ennyi.


Egyébként olyan nincs hogy túl vagy az ismerkedős fázison. Akkor soha új emberrel nem létesítesz kapcsolatot vagy mi? :D Nem lesz (új) munkád, nem beszélsz új emberekkel?

Ha most úgy emberek közé se mennél egy darabig, inkább otthon ellennél, akkor ne akarj barátnőt, mert akkor csak valami külső nyomást akarsz kiegyenlíteni vagy belső frusztrációt. Akkor inkább érezd magad előbb jól a bőrödben egyedül.


És, tudom hogy fullra felnőttnek és érettnek érzed már magad, de majd jönnek még meglepetések. :) 31/N

2017. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz, mintha valami megkeseredett 60 éves öregember lennél. :D Férfiként még 30-40 évesen is simán partiképes lehetsz majd, nagyjából 18 és 40 éves kor között szinte bármilyen nőnél. Nem a koroddal lesz a gond, hanem a hozzáállásoddal és a kifogásaiddal.
2017. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!