Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Mit vártok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mit vártok el külsőre egy pasitól egy ismerkedős netes oldalon, ami felkelti számotokra az érdeklődés vágyát?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam már ezen, itt is olvasni néhány hozzászólást a témában.

De az biztos hiába rakok ki normál, vagy sportosabb képeket, olyan is van mikor a Suzukiban ülök(szóval autóm is van), még sem írnak vissza, vagy pár levél után elfelejtenek válaszolni.

Akkor írjátok már le légyszíves, mi az amivel egy átlagos pasira felfigyeltek.

A kinézetemmel semmi probléma, sportos kinézetem van, és az arcom is átlagos.



2017. jan. 15. 15:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Ne legyen achnés a feje,ne olyan fotót rakjon fel,amin hót rosszul néz ki.Ha már szelfit rak ki profilképnek,borotválkozzon meg és a kép ne legyen homályos.
2017. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Ja,és kocsis kép se legyen,attól pláne rosszul vagyok
2017. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

"ne olyan fotót rakjon fel,amin hót rosszul néz ki."

De az csak egy fotó.

Attól még élőben úgy néz ki, ahogy.

Ugyanúgy bárkiről, mint rólad is lehet csinálni rossz képet.

Te lehet annak ítéled meg, ő meg nem, és ezért rakta ki.

2017. jan. 15. 15:17
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
Suzuki? Ne röhögtessél!
2017. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

"Ne legyen achnés a feje" -- még szerencse, hogy a női magazinok folyton az elfogadásról dumálnak...


A férfi fogadja el, ha a nő molett, ha lapos a melle, ha aknés a feje, ha alacsony, ha magas, ha szőrös... Mert az elfogadás a legfontosabb.


Sajnos azt sosem teszik hozzá, hogy nem csak vágyni kell az elfogadásra, de adni is :(

2017. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Miért kell a suzukin röhögni?

Egy nagyon jó autó, egy átlagos embernek, ráadásul itthon gyártják.

Én szeretem is, ahogy elnézem az utakon, rengeteg ember használ ilyen kocsit.

2017. jan. 15. 15:20
 7/24 anonim ***** válasza:
43%
Az a nagy elfogadás a pasikban sincs meg,úgy hogy ha karbantartom a képemet,hadd várjam el a partnertől,hogy 22-23 év felett ne legyen olyan ragyás,mint egy kamasz.Onnantól majdnem mindegy az arc,ha ad magára.
2017. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De akkor mi az a szint, amit egy dolgozó, magyar fiatalnak meg kell ütni, hogy felfigyeljenek rá az ilyen oldalakon?

Leginkább a külsőre értem, mert ugyebár, a képek alapján csak ezt nézik először, ha lány ha férfi az illető, egy társkereső oldalon.

Minden más utána jön.

2017. jan. 15. 15:24
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
5-ös, nagy igazságot írtál le! Az elfogadás két irányban kéne hogy működjön! Aztán sokan sajnos elvárják, hogy széngazdag legyen egy ferfi, akárhogyan is néz ki az illető. Ez még már eleve reménytelenné teszi a helyzetet.
2017. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

"Az a nagy elfogadás a pasikban sincs meg,úgy hogy ha karbantartom a képemet,hadd várjam el a partnertől,hogy 22-23 év felett ne legyen olyan ragyás,mint egy kamasz.Onnantól majdnem mindegy az arc,ha ad magára."


Én rengeteg arckarbantartás ellenére még így 30 felett is kapok néha sajnos aknét, genetika...


Cserébe karbantartom a testem, és elvárom, hogy a csaj is ezt tegye, mégis az összes bojler testű nő fel van háborodva, hogy a férfiaknak csak a vékonyak kellenek.

2017. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!