Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedős kérdés. Hol ismerke...

Ismerkedős kérdés. Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Tudom bárhol lehet...de mégsem. A neten általában pl. társkeresőn nem olyan férfiak vannak zömmel fönt, akik hozzám illenének. Ha elmegyek koncertre, akkor sem feltétlenül olyan jön oda. Kezdeményezni nem szoktam. Tudom én is változtathatnék, mert várni a sült galambot nem sok értelme van. De a bőrömből nem tudok kibújni. Egy normál gondolkodású srácot keresek. Javaslat? Hova menjek el sűrűn, milyen helyekre?
2015. febr. 3. 19:49
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
Mit jelent a normál gondolkodású srác? Egyébként: kocsma pláza utca múzeumok szórakozóhelyek könyvtár tanfolyamok stb...
2015. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:

a vicc manapság hogy a társkeresőnek veszik a gyakori kérdéseket is tuti lesz itt olyan válasz: én itt vagyok pedig a végén kiderül az se normális maga módján mindenki normális. Tudom milyen érzés, de majd csak megtalál én is abba reménykedek : A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA.és az írásod alapján gondolom lány vagy és hidd el nehezen találsz normális gondolkodású srácot a világban, de ne add fel a reményt majd jön az :) én se adom fel. még ha sokan utálnának is akkor se adnám mert minden embernek 1 a párja:) sok sikert hogy találj normális srácot

gyakori kérdésen is sok van

(de utcán ritkaságnak számít) 14/F

2015. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Az ilyen helyekre bemegyek, elintézem a dolgom és kész. Ez idő alatt nagy mák kell, hogy épp ott legyen valaki. Vagy ott kellene ücsörögnöm? :)
2015. febr. 3. 20:01
 4/59 A kérdező kommentje:
Értelek. :) Neked is sok sikert! Itt nem ismerkedek, mert sok a furcsa, defektes és erkölcstelen ember.
2015. febr. 3. 20:03
 5/59 anonim ***** válasza:
Esetleg ott kellene ücsörögnöd. :) Te is szólíthatsz le bárkit. Noh meg elég nehéz így választ adni, nem ismerjük szokásaid.
2015. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
A normális az érett személyiséget jelent. Van még ilyen, aki nem foglalt?
2015. febr. 3. 20:13
 7/59 anonim ***** válasza:
Az olyan srác, aki hozzád illő lenne, nem fog kezdeményezni, vagy aki mégis arra már rég lecsaptak a csajok. :) A normálisan gondolkodó, jó pasik akármennyire is meglepő kapósak ... szóval csak azt tudom javasolni, hogyha valaki tetszik, akkor minimum küldj jelet felé. Persze nem arra gondolok, hogy bámuld :D Csak ,hogy valami löketet adj neki arra, hogy meg merjen indulni.
2015. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Korosztályt nem írtál, de jellemzően mindegyiknek megvannak a maga lovagjai. :)
2015. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért nem írtam korosztályt, mert itt nem ismerkedek, már írtam miért. Valószínűleg ezért vagyok egyedül, keveset mozdulok ki, és akkor se tudom normálisan küldeni a jeleket. Azt érzem csak ülök ölbe tett kézzel és várok és ez nagyon béna. De nem tudom magam tolni mint mások, nem vagyok törtető, inkább az a típus aki előrébb enged másokat. Egyébként el tudom csavarni a pasik fejét, de egyszerűen már úgy érzem nincs olyan, aki hozzám illene, vagy nagyon el van bújva, vagy én vagyok elbújva.
2015. febr. 3. 20:22
 10/59 anonim válasza:
Szerintem pedig ez nem is olyan rossz hely ismerkedésre. Máshol is vannak "furcsa, defektes" emberek. Itt legalább hamar kiderül, mert azon van a hangsúly, hogy mit gondolsz, és nem a paramétereken, meg a fotókon.
2015. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!