Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai 20-30 év közötti koroszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamás.25 kérdése:

A mai 20-30 év közötti korosztály hol ismerkedik?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolatom és a sok munka miatt kimaradtam a korosztályom nyomonkövetésével így most fogalmam sincs merre ismerkedjek .

2017. jan. 29. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés esetben sehol, hanem spontán összetalálkozol valakivel, aki pont hozzád illik. Ha viszont ez így nem jön össze és direktbe próbálsz ismerkedni, akkor nagyon nehéz dolgod van, pláne ha rágörcsölsz és mindenáron ismerkedni akarsz, megérzik a lányok az ilyet és taszítja őket ez a viselkedés. A saját példámból kiindulva akkor jársz a legjobban, ha nem csinálsz semmit, de tényleg, amíg hosszú hónapokig párt akartam találni, addig sehogy nem jött össze, aztán amikor erre ráuntam és hátradőltem, akkor szinte az ölembe pottyant egy nagyon rendes és jó fej lány.
2017. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Én a rosszlányokon szoktam, mindenki tök rendes és kezdeményező (pár ezer forint fejében)

:D

2017. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tinder vagy kocsmák.

De tényleg ne görcsölj, mert elég visszaszító jelenség tud lenni.

2017. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem görcsölök, csak érdekelne merre nézelődjek korombéliek után. Kocsmába nem igazán járok :D De akkor marad az autóstalálkozó úgy mint eddig :)
2017. jan. 30. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!