Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltam hülyeséget a múltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam hülyeséget a múltban, amiket bánok. Gondolom igy nehéz lesz komoly kapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés

Volt, hogy lefeküdtem egy fiúval akivel beszéltem párszor azelőtt, de már cikinek éreztem 18 évesen szűz vagyok:( volt akit annyira megkedveltem,hogy féltem elveszitem ezért 3 hét után lefeküdtem és ott hagyott..

Néha olyan .... viselkedtem, pedig igazából mindig is komoly kapcsolatot akartam de nem jött soha össze:(


Egy éve volt párom, neki elmondtam őszintén, látszott csalódott bennem, de elfogadta(betegség miatt szakitottunk).

Annyira bánok sokmindent, bár vissza csinálhatnám(l/20)



2016. szept. 30. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne ? Igazából normális társat nehéz találni a mai világban, Mindenkinek van múltja...

28/f

2016. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért ezek nem olyan nagy tragédiák ám... x) A kérdésed alapján kb. arra számítottam, hogy drogos voltál, és hármasoztál a cuccért, meg ilyenek. Ebből, amit leírtál, én annyit látok, hogy te is (mint szinte mindenki) butus, naiv kamaszlány voltál. És? Aki ez alapján minősít, meg "csalódik benned", azzal sincs minden rendben...
2016. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Ideje megbocsátani magadnak. Ami volt, az már volt!

Mindenkinek baromi nehéz társat találni, makulátlan múlttal is!

Szóval legközelebb, ha beszélsz erről egy fiúnak, akkor vagy ne merül bele a részletekbe, vagy pedig "figyelj baby, ez volt a múltban, nem tudok rajta változtatni, ha elfogadod elfogadod, ha nem nem".

28Nő

2016. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Miért mondod el?
2016. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne mondaná el? Meg is őrülnék, ha a saját párommal nem lehetnék őszinte...
2016. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
leszel az életem kérdező?
2016. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Suta voltál még, éretlen tök. Most már tanultál ebből, remélhetőleg nem fogsz több meggondolatlanságot elkövetni.
2016. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Pedig még nem is tudod mennyi hülyeséget fogsz csinálni a jövőben. :) Nem az számít mit tettél a múltban, hanem az, hogy a jelenben mit teszel.
2016. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell ebből akkora ügyet csinálni.
2016. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ezek hibák voltak. a hibák szerepe az, hogy tanulj belőlük. remélhetőleg sikerül. de a tanulás mindig folyamatos, sosem fejeződik be, nincs neki múlt ideje. ha elmondod valakinek, akkor próbáld a tanulságokat és a továbblépést hangsúlyozni, ne magát azt, ami történt.


gondold át, hogy kinek és mikor mondod ezeket el. mielőtt elmondod, próbáld megismerni annyira, hogy tudd egyrészt elég megértő és értelmes hozzá, hogy tudja helyén kezelni, nem fog emiatt lenézni, megvetni, elhagyni, másrészt megérdemli a bizalmad és nem fogja kihasználni sem, hogy a múltban voltak ilyen hibáid és újra kihasználni.

2016. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!