Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vélekednek így az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vélekednek így az ember az olyan nőkről, akiknek nagyon minimálisan fontos a külső?

Figyelt kérdés

27 éves csinos nőnek mondanak. Szerintem nem fontos a külső, nyilván picit fontos, azért ne legyen igénytelen, ne legyen nagyon kigyúrt, ne legyen agyon varrva, de egyébként nem foglalkozok a külsőségekkel.

Egyik barátnőm mutatta a társkeresőn lévő férfiakat és bizony a 90%-a megfogott valami miatt szinten kép alapján. A mostani barátom is eléggé macis, el van hízva, de a szeme megtetszett.


Ami szomorú, hogy ismerőseim, barátaim, mind ufónak néznek. Olyanokat halottam vissza, hogy igénytelen lennék, ízlésficamos vagyok, nincs minden rendben az önértékelésemmel, hová tettem a szemem stb..


2017. jan. 31. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

Kit érdekel mindez, ha boldog vagy a párkapcsolatban...


Ha meg tényleg aggasztanak ezek a szövegek, akkor viszont neked is fontos a külső, csak nem ismered be.

2017. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha szerinted minden oké veled, szard le.

Ha szerinted is gáz van veled, változtass.


Vagy most szidnunk kell a barátaidat, és isteníteni téged?

2017. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Hasonlóan gondolkodom, és én el szoktam magyarázni, hogy attól, hogy külsőben valamivel alacsonyabban van a léc, attól még nagyon is igényes vagyok: ugyanis a külsőn kívül minden más téren nagyon magasak az elvárásaim. Nálam egyszerűen mások a prioritások.

És majd 20-30 év múlva, amikor a külsőcentrikusak párja egy vén trotty lesz, aki minden, csak nem vonzó, akkor azok az értékek, ami alapján én választottam társat még mindig érvényesülni fognak...

2017. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem nekik, hanem magadnak választottál párt. Ha nekik nem tetszik, ne nézzenek oda. Ennyi.
2017. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem, neked is fontos a külső:) Ami más, neked nem az a fontos, mint sok más embernek, mit sugall a média.


Nem állsz be a sorba az a baja a többieknek.

Megnézed a médiát, kik a menők és te is olyan pasit akarsz, akkor mindenki normális nőnek fog tartani. Na de így, hogy egyéni ízlésed van, ami más mint a többieké????? Ne is csodálkozz, hogy UFÓ-nak néznek.

2017. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Nehogy azt hidd, hogy te most bárkinél is több vagy, mert "macis" pasit választottál. Neked is ugyanúgy fontos a külső, csak amíg neked a kigyúrtság, meg a tetkó kizáró ok, addig másnak az elhízás az. Szóval vissza lehet venni a képedből..
2017. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ismerőseidnek akarsz megfelelni, vagy magadnak?
2017. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, nyilván megvan a határ nálam is, de túl tudok lépni azon, ha a másik nem pont az esetem külsőre. Számomra vannak ennél sokkal, de sokkal fontosabb dolgok is.

A tapasztalat beszél belőlem, többször szerettem meg olyan embert, akiről első ránézésre azt gondoltam, hogy inkább kihagynám.

Egyébként az itteni válaszolókon sem egyszerű kiigazodni, sokaknak szemlátomást ellenszenves a mentalitásunk, de közben arról is folyamatosan megy a panaszkodás, hogy milyen felszínesek a mai nők. Most akkor mi van? :D

2017. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Eléggé macis, el van hízva" - hmmm, vajon hol olvashattam már ezt? Kileng a kamuméter.
2017. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha nem hasznos a válaszom, de nem bírom az ilyen embereket, akiknek véleményük van arról, kinek kell tetszenie. nekem egy ismerősömből van már nagyon elegem, aki állandóan kérdezgeti, mi van a pasikkal, már azt is megkérdezte, nem vagyok-e leszbikus, csak mert nem állok meg minden plakát előtt lecsekkolni a jó pasikat, meg nem azért nézem X vagy Y sorozatot, mert helyes a főszereplő.
2017. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!