Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a férfiak, hogy fontos nekik az őszinteség, aztán amikor az ember őszinte velük akkor megsértődnek?

Figyelt kérdés
2 hete udvarol nekem egy pasi, akivel az elején amikor megismerkedtünk elég furcsán indultak a dolgok, mert elkezdett nekem beszólogatni (ő ilyen főnök típus, van egy vállalkozása ahol 12 embernek dirigál, úgyhogy megszokta, hogy másokat ugráltat). Én nem vagyok olyan típus, aki ezt elviseli, úgyhogy ilyenkor mindig egyszerre visszaválaszoltam neki valami durvábbat. Mint utólag emiatt kezdett irántam érdeklődni, mert tetszett neki hogy ennyire karakán nő vagyok. Sokat beszélgettünk és megkérdezte, hogy lehetne-e köztünk több is. Mindig őszinte voltam hozzá, ezért megmondtam neki, hogy lehetne ha lefogy, mert nekem jelenleg külsőleg nem tetszik, mert 120 kg-os. Na azóta eltűnt. 23/N
2016. okt. 30. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nincs ezzel baj. :) Talán épp a kondiban van. Ott megnézted már?


23/F

2016. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Miert kell mindig kulon nokrol es ferfiakrol beszelni ilyen temakban. Az ilyesmik szemelyisegtipustol fuggnek nem pedig nemtol.
2016. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Az őszinteség addig jó dolog, amíg valaki nem bunkó, lekezelő stílusban teszi. Mondjuk ő is ilyen, szóval jól kijönnétek egymással :)
2016. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Biztosan rosszul esett neki.Úgy érezte,h nem elég jó neked.A másik,meg h rávetítettél arra a problémára amivel szerintem. Sincs megelégedve,s ga tudja is ,h változtatnia kéne ezen,csakhogy ez nem könnyű!Mond neki,h te szereted így is,de az egésségének is jobbat tenne ha fogyna.S hogy te támogatni fogod mellette állsz.Hidd el így már másképp fog hozzáállni!
2016. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
Azt nem tudom neki hogy mondtad, milyen szavakkal, de lehet túl őszinte voltál... Ami néha inkább bunkóbb, mint őszintébb... Vagy legalább is benne így jött le...
2016. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon kicsavart logikád van. Miért tételezed fel azt, hogy megsértödött? Csak tudomásul vette amit mondtál. Ha 120 kg-osan nem kell akkor nem erölködik nálad. Inkább a 120 mint te. Ennyi.
2016. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eleinte ő hozta fel ezt a fogyókúrás témát, mert az apukája is eléggé kövér és szegénynek nem infarktusa volt. Úgy gondoltam van annyira értelmes, hogy ne akarjon ő is így járni, de tévedtem ezek szerint.
2016. okt. 30. 11:34
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
a nők dettó ilyenek.
2016. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál semmi hibát. Kérdezett, te meg válaszoltál.
2016. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a jó, hogy ilyen vagy, nekem is szimpatikus ez a dolog. Nem biztos, hogy sértődöttség miatt tűnt el, lehet csak elszomorodott és kevésnek érzi magát.
2016. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!