Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan időszakotok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan időszakotok, hogy nem olyan lányoknak kellettetek akik nektek szimpatikusak, de akiknek tetszettetek volna nem jött be nektek?

Figyelt kérdés
Állandóan ez van mostanában és ki vagyok emiatt borulva teljesen.
2017. febr. 1. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, csak nőként:) 27/N Nem tudom, mintha egy átok lenne. és a vicc, hogy akiknek bejövök nem feltétlenül rossz pasik, csak nem jön be egész egyszerűen. Aki bejön, nem is olyan jó pasi (szerintem), és ő meg totál sz@rik a fejemre:) De ez már 10 000x előfordult és valóban elkeserítő.
2017. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kivagyok ettől teljesen, most éjjel kb semmit se aludtam. És már egyre szarabbul érzem magam, pedig probálom összeszeedni magam.
2017. febr. 1. 15:07
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is beszélve arról, hogy egy barátnőm se volt.
2017. febr. 1. 15:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen és akkor ezen miért kell kiakadni? Nem lehet mindig minden tökéletes.
2017. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, velem is volt nagyon sokáig. A magyarázat egyszerűbb, mint hinnéd. Máshogy viselkedsz azokkal a lányokkal, akik nem jönnek be neked, mint azokkal, akikért oda vagy.


A nők nem szeretik azokat a pasikat, akik láthatóan elolvadnak értük. Abban nincs számukra kihívás, nem érzik a maszkulin energiát, magabiztosságot, tartást, indifferenciát, stb...


Kezelj minden nőt egyformán. Normálisan, viccelődj velük attól függetlenül, mennyire tartod vonzónak őket.


Az egyetlen különbség a viselkedésedben annyi kell legyen, hogy azokat a nőket, akik bejönnek és láthatólag nekik is bejössz, el is hívod randizni, míg a többieket nem.

2017. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyformán kezelek mindenkit és ismerkedéskor csak magamat adom. Szégyen vagy nem, de neten ismerkedem mert nincs sok barátom, nincs társashobbim amit élveznék és nem szeretek bulizni. Viszont, ha lenne barátnőm akkor képes lennék a hobbijához alkalmazkodni és akkor lenne kedvem szórakozni, sportolni is.
2017. febr. 1. 15:30
 7/12 anonim ***** válasza:

na, ez hülyeség amit írtál.


ne azt várd, hogy legyen egy párod akinek kifejlett személyisége, hobbijai, baráti társasága van... abból csak élősködés lesz és ha szakítotok egy ugyanolyan üres ember maradsz.


amúgy velem is általában úgy van, hogy aki nekem tetszik annak én nem, akinek én tetszem az meg nekem nem... :D szokott ez így lenni, aztán pár évente jön valaki akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. ez ilyen.

2017. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szóval a terved szerint a jövőbeli barátnőd hátán felkapaszkodva szeretnéd, ha jobb lenne az életed.

Sok sikert, hogy ehhez partnert találj, ez így nem fog menni. Minden párkapcsolatba azért megyünk bele, hogy adjunk, nem azt kell nézni, te mit kaphatsz tőle. Ha nincs semmi érték az életedben, amit adhatnál, mégis mit vársz?


Az is alap igazság, hogyha boldogtalan vagy párkapcsolat nélkül, abban is az leszel, ha boldog ember vagy, akkor meg attól függetlenül is boldog vagy, hogy éppen párkapcsolatban élsz-e vagy sem.


Magadon kéne először dolgoznod, haver!

2017. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok élősködni senkin. Vannak értékeim csak nem vagyok valami szociális alkat. Azzal nem értek egyet, hogy egy ember teljesen egyedül törekedjen a boldogságra, mert nem lehet mivel társaslények vagyunk, sokáig én is így gondolkoztam, de beláttam, hogy kell a boldogsághoz valaki. Az ember akkor a legboldogabb, ha van egy normális párkapcsolata. Szakitás után csomo ember maga alatt van, de én nem azon a témán lovaglok, hanem azzal lennék elfoglalva, hogy építsem a kapcsolatot.
2017. febr. 1. 15:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és nem várom el, hogy legyen vmi hobbija, úgy értettem, hogyha esetleg van neki akkor szivesen alkalmazkodnék hozzá.
2017. febr. 1. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!