Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az történik folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az történik folyton randikon, hogy akik nekem tetszenek, azokkal nincs folytatás, akik nekem nem szimpatikusak, azok pedig többet szeretnének tőlem? Szörnyű ezt megélni 31 évesen.

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 17:47
 1/9 A kérdező kommentje:
F.
2016. nov. 20. 17:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én még az alja nőknek sem kellek, ők is kinevetnek...
2016. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van nőként.
2016. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, neten ismerkedsz, és akkor találkoztok először.

Lutri, hogy ki milyen lesz, és mennyire jössz be neki, ez egy ilyen műfaj. Talán 10 randiból 1, ahol lesz is valami folytatás, és többnyire az is csak futó ismeretség lesz. Számtalan ilyen sikertelen randi után fogsz találkozni olyannal, akivel kölcsönös a szimpátia.


Nehogy azt hidd, hogy nőként nem ezt tapasztaltam. :)

Annyi a különbség, hogy a pasik akkor is meg akarnak dugni, ha egyébként nem akarnak tőled folytatást.

2016. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ezek netes történetek. Nem tudni melyik fél kinek szimpatikus. Nem is volt még nagyon igazi szerelemben részem az 5 kapcsolatomból, mind netes volt. Csak szerelem közeli kapcsolataim voltak onnan.
2016. nov. 20. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ezzep nem segítek, de kicsit megnyugtató olvasni, hogy más is így van vele. Nem csak én járok folyton így.

28N

2016. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy rosszul lőtted be a szintedet.

Talán jobbat akarsz, mint ami neked elérhető.


Nem biztos persze, de ez a jelenség erre utal.

2016. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Áh dehogy, eddigi párjaim nem voltak jobbak objektívan szemlélve, mint én férfiként. Tehát csak nincs érzelem, ennyi a nagy lényeg-.
2016. nov. 20. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Azokkal, akik engem elfogadtak, együtt voltam egy ideig, de aztán láttam, hogy össze nem illő természet, és nulla vonzalom mellett ez nem a legjobb opció...
2023. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!