Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság, mi kell a nőnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság, mi kell a nőnek? Csak a külső számít már?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 16:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

A mai fiatal lányoknak igen, meg a pénz...


A kicsit idősebb, érett nőknek, nem, nem csak az.


De erre a kérdésre úgy is azt a választ várod, hogy igen, minden nő egy ócska r.banc, akiknek csak a külső a lényeg.

2017. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Belső értékek.
2017. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Igen, a világon élő kb. 3,5 milliárd nő mindegyikének csak a külső számít. Ráadásul minden nő pontosan ugyanazt tartja vonzónak.


Bár lenne arra szabály a GYIKen, hogy ostoba, általánosító kérdésekre is legyen szűrő, ne csak a trágár szavakra.. Agyam eldobom ezektől a kérdésektől.

2017. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Egyes, kérlek taníts meg a gondolat olvasásra, olyan jól tud ahogy látom mit gondol a másik. Főleg mikor nincs igazad. Ne ítélkezz másik felett
2017. febr. 1. 16:48
 5/25 A kérdező kommentje:
Én meg a bunkó válaszoktól, dobom el az agyam. Remélem te válaszodat is kitörlik.
2017. febr. 1. 16:49
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj Kérdező!


De ez ma már minimum a 6., ilyen buta kérdés.


Általánosítás az egész... ezért is írtam a gúnyos választ.


Minden nő/férfi más. Mások az igényeik. Nincs két egyforma nő vagy férfi, aki ugyanazt ugyanúgy szeretné.


Lehet, hogy van két nő, akinek külsőre, belsőre teljesen megfelel egy férfi, de kiderül, hogy dohányzik, ez az egyik nőnél azt jelenti, hogy vége, a másiknál meg meg van álmai férfija. Vagy a harmadik eset, hogy ok, lehet kapcsolat, de csak akkor, ha leszokik.


Érted ugye, hogy miért akkora butaságok, az ilyen kérdések, mint a tiéd is?


#1

2017. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Normális kérdést tettem fel egyest. Tudod kíváncsi vagyok, hogy mi az a belső és külső tulajdonságokat amik, annyira de annyira bejön nőknek. Attól mert a nők 70% a külső számít. Bízok abban a 30% értelmes nőkben is!
2017. febr. 1. 16:56
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

>már


Mert régen mi kellett? Ha azt hiszed, régen bármi jobb volt, hogy régen jobban számítottak az emberi értékek, vagy hogy régen mennyivel őszintébbek / jobbak / akármilyenebbek voltak az emberek / kapcsolatok, akkor óriásit tévedsz, és csak a romantikus filmek, könyvek alakították ki benned ezt az idealizált képet a múltról.


Amúgy ha nem lennél egy egydimenziós amőba, akkor magadtól is rájönnél, hogy nyilvánvalóan nem csak egyetlen "paraméter" számít a nőknek. Igen, a külső fontos. Meg a pénz, karrier, életmód, intelligencia, önbizalom, család, tanulmányok, előélet, barátok, meg még több tucat különféle dolog. És, bár lehet, hogy meglepődsz, egyes emberek eltérő dolgokat tartanak fontosnak! Nem egyszerű, mi?

2017. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Én nem állnék le veled, mert lenézed a nememet.
2017. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

,,óriásit tévedsz, és csak a romantikus filmek, könyvek alakították ki benned ezt az idealizált képet a múltról. "

Én férfiként, szerinted te sötét ember romantikus filmeken és könyveken nőttem fel. A többire meg nem mondok semmit, mert úgy sem fognád fel te amőba.

2017. febr. 1. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!