Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság olyan sok srác nem talál lányt magának?

Figyelt kérdés
Sok fiút hallok panaszkodni, hogy nem kell a lányoknak, stb. A lányok lettek ennyire válogatósak az utóbbi időben, vagy mi lehet a konkrét oka ennek? Ezzel párhuzamban meg egyre csak nő a "támogatásért" cserébe ismerkedő lányok száma globálisan. Nyilván ez amiatt van, mivel egyre több férfinak nem jut nő manapság, így egyre nagyobb a kereslet a szolgáltatást nyújtó lányok iránt. Miért van az, hogy egy átlagosnak mondható fiúnak kész művészet lányt találnia? Ennyire magasan van a mérce a mai lányoknál, hogy szinte csak a tökéletes jöhet szóba meg az aki hibátlan egzisztenciával rendelkezik? Itt most nem magamról beszélek, mert én már idősebb korosztály vagyok amúgy is, csak érdekelne, hogy más hogyan látja ezt a témát.

2015. szept. 29. 04:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%

Szia .

Huuh ez szerintem anyira sokrétű dolog ...

Szerintem azért magas a mérce vagy nem tudom .

Nem árt kocsi jogsi

Nem árt adni magadra

Nem árt nagy baráti körnek lenni

Nem árt ha lóvé az van hanyasig

Magyarul ha nincs érdeke benne akor halott ügy


Lassan már szinészet ..

Vagy el tudod adni magad vagy nem

( mármint a sok srác )


De van másik véglet is akik 7/6 napot dolgoznak és lassam életük nincs


És még sorolhatnám

2015. szept. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
És az miért van, hogy sok lány sem talál magának pasit? :D
2015. szept. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%

#2

Túl nagyok az igényeik,mármint magukhoz képest.

2015. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
Hát ahogy a mondás tartja "ha megteheti akkor miért ne?". Igen egy fiatal lány nagyon magasra teheti a mércét, amit a férfiú vagy meg ugrik vagy nem. A társadalmi elvárás az hogy legyen egy jó csajod, na most a csajod csak akkor lesz ha teljesíted a mércét(a nőit), ha viszont arra képtelen vagy akkor kb semmit nem érsz mások szemében. Szóval a fiatal leányok kőrül forog a világ, le kell hozni a csillagot nekik, és teljesíteni a vágyaikat. Azért ez elég stresszesen hangzik:) (Főleg olyanoknak akik még a normális érzelmi stabilitást sem kapták meg otthon, vagy nem volt pozitív tapasztalatuk) De férfiak vagyunk, kemények szívósak, csöndben kell tűrnünk, és alkalmazkodnunk, és bírni a pofonokat amit másoktól kapunk.
2015. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%

hát, szerencsére én olyan környezetben élek, ahol nem ez a jellemző :)

barátnőimnek, nekem is átlagos, normális barátunk van, és nagyon nem jellemző, hogy gazdagok lennének :D


nem egy partiribi csapatban kell szétnézni, és onnan általánosítani minden más nőre, ennyi az egész :)


meglehetősen durván tolják a szemellenzőssztájlt, akik úgy vélekednek, mint te. bár legalább neked sikerült kulturáltan kifejezned magad :D

2015. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
A régi férfiak még férfiak voltak. Önbizalommal,határozottsággal,kisugárzással, elvekkel. Ma művészet ilyet találni. Még annak a nőnek is, akit őszintén nem az anyagiak motiválnak. Ennyi lekvár randija tuti nem volt senkinek, mint amin én mentem át 25-30 között. Félelmetes volt. Olyan érzésem volt, hogy csak lelki sérült férfiak vannak a világon. Sehol egy erős, egészséges jellem. Mindenki csak siránkozik és folyton meg kell menteni őket.
2015. szept. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Aha és tényleg én is ilyen vagyok ,lelki sérült,szar, próbálok kilábalni belőle.
2015. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a legnagyobb hibás az internet, itt éljük az életünket és már nem tudjuk, hogyan építsünk valódi kapcsolatokat.
2015. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Mi közöd Tőle ***** válasza:
22%

Sok ponton csúszott el a dolog. Anyuka neveli fel a gyerekeket egyedül, férfi nélkül. A fiúkból "gyenge" férfiak lesznek. Erős férfi mintakép kéne minden srácnak gyermekkorban.


Az iskolarendszer, amely büntet ha hibázol, nem ad sikerélményt. Ha egy srác bepróbálkozik egy csajnál és az lekoptatja, ezért megy el hónapokra a kedve bármitől is szerintem sok embernek.


A mai lányok szerintem nem válogatósabbak. A tizenéves korosztályról nem tudok érdemben nyilatkozni. Ahogy látom kicsit elfajzottak a mai tinik, de ez nem mérvadó. 20 felett viszont jó a helyzet szerintem. Reális elvárásokat támasztanak a csajok a pasik felé. Persze ez akkor igaz, ha a két ember státusza hasonló. Hasonló anyagi lehetőségeik vannak, hasonló végzettség... stb.


Én alapvetően a férfiak elgyengülésénél gyökereztetem a problémát. Lehet ez egyeseknek fájhat, de így van.

2015. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem itt kettőn áll a vásár. Voltak itt gyakorin is kérdések, hogy kit tekintenek ők, a fiúk, akik nem találnak párt átlagos, megközelíthető lánynak, kik azok, akikhez odamennének. Linkeltek képeket is. És női szemmel nézve baromira nem az "átlagos" kategóriát lőtték be maguknak. Vagy ha azt is, akkor abból is a felső határt. Ha valaki mutat itt egy tényleg átlagos lányról készült képet, akkor arra jönnek a válaszok, hogy "hát ő nekem nem tetszik", "fúj, csúnya", satöbbi.


Ez azt a problémát hozza magával, hogy azok a lányok, akik az átlagnál jobban néznek ki (de a pasik szerint mégiscsak átlagos), azok elég könnyű helyzetbe kerülnek az ismerkedés szempontjából, merthát a férfi társadalom 80%-a próbálkozik a női társadalom 20%-nál (hasamra csaptam, és mondtam egy becslő számot, de alapvetően mondjuk a huszonéves korosztályú nőkre hajt a 18-60 éves korosztály. erről viszont valamelyik nap láttam is statisztikát.). Na mármost, az a 20% átlagnál jobb nő az nyilván nem fog a lehetőségek közül olyat választani, ami neki nem felel meg maximálisan.


Aki meg esetleg egy valóban átlagos lányhoz megy oda, az sokszor érezhetően csak a sok csalódás után próbál egy kis szerencsét valaki olyannál, akinél úgy érzi, biztos a siker. Csakhogy az meglehetősen érződik egy pasi hozzáállásán, hogy a maradékok között turkál, illetve az itt gyakorin nagyon sokszor elhangzó "olyan lányhoz is odamentem már, aki szerintem csúnya volt, mégis lekoptatott". Persze, hogy lekoptatott, basszus, a fenének kell olyan pasi, aki szerint csúnya vagyok, és csak azért jött oda, hogy ha jobb nincs, akkor jól van, megteszi ez is alapon.


Szerintem kettőn áll a vásár, ha a férfi rossz módszerekkel közelíti meg a nem megfelelő kiszemeltet, akkor ott valóban nehézségekkel szembesül. A világban ugye mindig mennek a "mert te megérdemled", "te többet érsz ennél", satöbbi üzenetek, amik azt sugallják, hogy jobb vagy, mint ami. És erre persze, törekedni kell, de ahhoz kell némi egészséges önismeret. Ha az nincs, akkor valóban mindig csak a rossz kiszemeltet találják meg az emberek (nyilván ez oda-vissza működik, férfinél és nőnél is), és meg vannak döbbenve, hogy dehát teljesen egy szinten voltak. Hát, lehet, hogy mégsem. Vicces adat: az emberek többsége jobbnak tartja magát az átlagnál. Kísérletekkel mérték ezt, és komolyan. Én okosabb vagyok az átlagnál, én szebb vagyok az átlagnál, én értelmesebb vagyok az átlagnál, satöbbi érzése van az átlagnak. Ez egy átlagos vélekedés. Amivel nincs is gond, de jól mutatja az átlagos hozzáállást is.

2015. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!