Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha meg tetszik egy nő akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg tetszik egy nő akkor miért nem tudok kezdeményezni? Nem tudom el képzelni hogy mit kell mondani! Miért ilyen lehetetlen az ismerkedés? Van itt valaki hasonló helyzetben? F

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem az ismerkedés lehetetlen, hanem te vagy egy besz..ri, gyáva, határozatlan, töketlen alak.


Semmi nagy dolog nincs abban, hogy leszólítasz egy csajt! Vedd már a bátorságodat, különben soha nem lesz kapcsolatod!


Aki nem mer, az nem is nyer!

Gyakorolj tükör előtt!

2016. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetetlen. Csak tenni kéne érte valamit, nem várni a sült galambot.
2016. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mit kéne mondani?Fogalmam sincsen hogy miről kell beszélni!
2016. dec. 20. 20:13
 4/13 anonim ***** válasza:

"Mit kéne mondani?Fogalmam sincsen hogy miről kell beszélni!"


1. Akkor minek akarsz te csajt magadnak, ha még beszélni se tudsz a nőkkel?

2. Semmit sem kell csinálni, vagy mondani! Lehetőségeink vannak! A kell = kényszer!

3. Előbb írd le a egy lapra a gondolataidat és fogalmazd meg, hogy mit szeretnél mondani (ha már ehhez sincs ötleted, akkor elég gáz, akkor tudod, van egy nagyon jó kis szerve a fejednek az agyad, azt lenne jó használnod!)


És ne hogy már józan paraszti ésszel ne tudd, hogy mit kéne mondani egy csajnak!

Hány éves is vagy? Remélem nem 12!

2016. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Évek óta ezen agyalok hogy miről lehetne beszélni de nem jutottam előre semmit!Egy két mondat után szerintem nem tudnák mondani semmit!Közel vagyok a 30-hoz!Biztos le járatnám magam!
2016. dec. 20. 21:16
 6/13 anonim ***** válasza:

ez így még gázabb, hogy 30 évesen ennyi eszed sincs.


na várj, egy 26 éves nő, majd segít neked:

hobbi, érdeklődési körök, kedvenc kaják, szín, virág, káros szenvedély, pénzhez való viszony, jövőbeli tervek, utazás, ismerd meg, hogy milyen ő valójában, szeret-e olvasni, milyen a kapcsolata a családjával, milyen filmeket/zenéket szeret..stb.


ha ezeket magadtól nem tudtad volna, akkor szépen ásd is meg magadnak a tudod mit!

2016. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtam.
2016. dec. 20. 21:26
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor mégis mi a problémád jóember?
2016. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy dumás ìgy nem tudok semmit mondani az alap témákról!Na mindegy kár volt ki írni a kérdést.Ebbe bele kell tőrődni hogy nem megy nekem!
2016. dec. 20. 21:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a lúzer, aki nem is akar változtatni a helyzetén, mert meg se próbálja, és inkább belenyugszik a sz..r helyzetébe, mint te, az ÖRÖKKÉ IS LÚZER fog maradni! Ez van! De ez a te hibád miatt lesz! Ezt mind te alkottad akkor meg, csak akkor kérlek, ne panaszkodj, hogy a nők hibája, oké?
2016. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!