Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is csalódnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is csalódnátok ebben a kis. Lányban? Miért ilyenek a nők? 19f

Figyelt kérdés

Hónapok óta próbáltam közelebb kerülni egy lányhoz aki évfolyamtársam. Pici, formás, szép arcú kitűnő tanuló okos kedves vicces lány. Folyamatosan közeledek hozzá, nem mondta meg soha egyértelműen, hogy nem érdekelném inkább azt mondta, hogy neki idő kell egy kapcsolathoz, hogy mással lefeküdjön stb. Szokásos tudjátok.

Ecsetelte nekem már, hogy neki milyen fiú kell. Okos, magas, normális gondolkodású, kék szemű, szőke ez nagyjából illik is rám. Eddig a legtöbb amit kaptam tőle egy csók volt, azt is csak részegen egy buliban, de a többi fiú sem tudja a közeléből meghódítani mert "neki elege van a pasikból, neki nem kell pasi".


Erre egy hétvégi buliba ahová együtt mentünk -mint utólag kiderült- megkuratta magát egy nagyképű tahó kockahasú Calvin Klein boxeres alacsony barna bőrű sötét hajú sötét szemű trógerrel. Talán az álom pasi leírásából csak az stimmelt, hogy pasi. Mindezt úgy, hogy állítólag 1 éve nem volt férfival. Láttam őket egész este a csávó egy pillanatra nem vette komolyan, sőt állítólag mondta is neki, hogy neki Pesten modell barátnője van úgyhogy csak egyszeri alkalom lenne. És BELEMENT!!! Ezzel a szöveggel egy elméletileg normális intelligens lánynál bevágódott és megcsinálta.

Nekem ezekután senki ne mondja azt, hogy a nők nem k_vák és nem kaphatóak bármikor egy menetre ha van rá alkalmas "alfahím". Igaz, hogy fiatal lányokról beszélünk de már nem tinikről, és szerintem idősebb nőknél ez még csak durvább ugyanis náluk jobban ketyeg a "biológiai" óra.

Én akkorát csalódtam a csajban, hogy már nem is érdekel, ha térden állva könyörögne se akarnék tőle semmit. Undorító ahogy viselkedett, mindenkinek játssza az erkölcsöset erre tessék. Calvin Klein alsógatya jaaajjj :))) Kocka has :)))) Ez kell a nőknek. A legszánalmasabb, hogy a csávó azóta vissza ment pestre a csaj meg ki van akadva mert hát legalább szavahihető kuróhímként betartotta, hogy csak egy alkalom lesz sajnálom. Így járt. Szánalom. Most komolyan erre van más szó?


2017. febr. 2. 01:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A kérdés címét elírtam -.- 19 éves lányról van szó amúgy.
2017. febr. 2. 01:39
 2/18 anonim válasza:
100%
Nagy része mint ez is az elmondások alapján egy büdös nagy k.va
2017. febr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

És ezek akarnak normális palit? Ki az aki ezekkel égeti majd magát??? Akit egy wc-be dugtak meg pár óra ismertség után. Persze ő a barátnők szemében is hős hiszen milyen jó pasival jött össze. Azok is ilyenek.

Van egy olyan érzésem akárhány nőt ismernék meg az összes ugyan olyan lenne, kapható mindenre csak egy alfahím kell. Majd max 30 évesen választanak valami szerencsétlen papucsot akit majd "nagyon fognak szeretni".

2017. febr. 2. 01:54
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ez elég gáz volt a lány részéről.



23/N

2017. febr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

"Ez kell a nőknek. "



Arra viszont megkérnélek, hogy ezt mellőzd.

2017. febr. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék a csajra hogy én kinézném-e belőle ezt.
2017. febr. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hát a helyzet az h téged palira vett és amíg játszottad neki a jófiút, addig elkapta más.


Ilyen az élet... Viszont mostmár tudod h az eddigi taktikád mér akkor se működött mikor belevágtál.


Am legalább kiderült és tiszta sor. Ez is eredmény hé :)


(jön nála sokkal jobb!)

2017. febr. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*már akkor se
2017. febr. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Tehát itt van egy nő, és ebből racionálisan levonva 3.5 milliárd másik qrva.


Férfi logika.

2017. febr. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Hű... már amikor a kérdés címét olvastam sejtettem, hogy ez lesz a sztori.

Aztán olvastam és iiiiigeeenn... Az én történetem is hasonló.

Ugyanekkorát csalódtam vagy talán nagyobbat, de nem akarom összemérni. Amit én éreztem akkor, amikor tudomásomra jutott a dolog... szóval az a kezelhetetlen düh és gyűlölet, amit akkor éreztem az elképesztő. Remélem Te nem éltél át ilyet, vagy képes voltál kontrollálni.


Én október körül éltem át. Itt a kérdés, amit én írtam ki a történetemről: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

2017. febr. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!