Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az ideális korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az ideális korkülönbség szerinted? Melyik nem javára? Nem okoz gondot, ha egy korúak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ideális, ha egykorúak.
2017. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És,ha teszem azt 24 éves, akkor csak, 23 - 24- 25 éves emberekkel ismerkedjen az ember!? :D

Ugyan már!

A tapasztalatok és a látottak alapján, +2,4,5,max.8 év a férfi javára. A szerelem viszont nyilván nem számokon fog múlni.

2017. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért okozna gondot, ha egykorúak? Én 25 vagyok, a párom pedig 24. (Ő a férfi) Semmi problémát nem okoz a korunk :D
2017. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az számít, hogy boldogok-e együtt. Nem másoknak kell megfelelni. Ha egy 15 éves egy 60 évessel a legboldogabb, akkor mit számít ki mit gondol?

Nincs ideális korkülönbség.

2017. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem +15-20 év a férfi javára. 36N
2017. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férjem 14 évvel fiatalabb nállam!S nagyon nagyon jó a kapcsolatunk!!Nem a kor számít!!!!!Hanem mennyire illetek össze minden téren! +Hűség ,Tisztelet,stb..
2017. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!