Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mekkora korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mekkora korkülönbség ideális nektek?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés, azt szeretném tudni ki hogyan áll ehhez a témához.

Nyilván egy embert szeretsz meg, és nem a korát fogod szeretni, vagy nem szeretni. Én 36 vagyok, de kb 27-nek néznek rendszeresen. Amikor kiderül mindez, akkor mindenki ledöbben.

A dilemma: irreálisnak tartom hogy 18-25éves korosztálynál szóba jöjjön párkapcsolat részemről. Túl fiatal, nem érzem szerencsésnek ezeket a dolgokat. A saját korosztályom sokkal idősebbeknek néz ki nálam, ha a külsőt nézzük az biztos fura lenne.

Nem tudom kinél hogy alakultak ezek a dolgok, és kíváncsi vagyok ti nők hogyan vélekedtek erről a helyzetről.


2015. nov. 15. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az ideális számomra max. 5 év lett volna, a férfi javára. Ebben a korosztályban keresgéltem. Aztán megismertem a párom, aki 8 évvel fiatalabb nálam. Vele minden stimmel, úgyhogy a kor felett átsiklottunk és jól tettük!
2015. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem minimum 1 maximum 6 év az ideális a pasi javára, eddig ezek működtek, nem vagyok nyitott arra a felállásra, hogy a pasi legyen a fiatalabb, voltak próbálkozások, nekem nem megy, a nagy (generációnyi) korkülönbségnek sem vagyok híve, nem vonzódom a szüleim korosztályához.
2015. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A túl nagy korkülönbség szülő-gyerek kapcsolatot, alá-fölérendeltségi viszonyt teremt a párkapcsolatban, egyáltalán nem ideális, különösen, ha az egyik fél még nem is igazán felnőtt (18-25 éves korosztályra gondolok).

Nálam az ideális az én korosztályom, +/- 3-5 év. Persze ezeket a számok nincsenek kőbe vésve, de irányadóak. 30n

2015. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Max 5 év a férfi javára.
2015. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig mindenkinek. :) a probléma az,hogy még egy 30 év körüli lány is idősebbnek néz ki nálam, nem mintha bárkinek köze lenne ehhez, csak azért jó lenne, ha összeillőek lennénk külsőre is, és a közös képeinken is büszkék legyünk egymásra. Talán ostobaságnak hangzik, de ez szerintem kell, hogy mindketten így legyünk.
2015. nov. 15. 13:09
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

16 voltam amikor összejöttem a párommal(Ferenc Józseffel) aki 23,5 volt akkor.


/Sissi/

2015. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha csitrikkel akarsz járni, nem kell indokot gyártanod hozzá. De egyszer mindenki megöregszik. A párkapcsolat során is változnak az emberek, vagy 5 év múlva ismét fiatalabbat keresel? Én 30 vagyok, én sem nézek ki annyinak. Elég furcsa párkeresési stratégia, hogy hány évesnek nézzen ki a másik.
2015. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem gyártottam indokot. Mint írtam nem szeretnék ezzel a korosztállyal foglalkozni. Az lenne a szerencsés ha hasonló cipőben járna az illető, mint én- ez lenne az ideális.
2015. nov. 15. 13:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálam sosem volt mérvadó a kor. Mondjuk leginkább velem egykorú barátaim voltak eddig, de a mostani párom 7 évvel idősebb, mint én. Nem ez dönt.
2015. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat nem attól lesz működőképes, hogy ki mennyinek néz ki. Volt olyan párom, aki 40 évesen kb. 25-nek nézett ki, de érettségben, élettapasztalatban a korának megfelelő szinten volt. Akkor most neki 20 évesekkel kellett volna kezdeni, akiknek az életstílusa, értékrendje teljesen eltért az övétől?! Az meg, hogy hogy néz ki kívülről, nem tökmindegy? Az a lényeg, hogy a kapcsolat működjön!
2015. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!