Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a Tinderről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Tinderről? Jó társkereső?

Figyelt kérdés

Azt szeretném hogy hogyan tudnék egy normális helyes fiút találni. Tinderről hallottam de nem tudom hogy letöltsem vagy ne

Az a baj hogy nem rég lett vége a kapcsolatomnak és szeretnék már túl lenni rajta meg hogy legyen valaki aki mellett boldog lehetek és aki úgy fogad el és szeret mindenemmel együtt ahogy vagyok


2017. febr. 3. 20:29
 1/4 A legrosszabb ***** válasza:

Találni fogsz magadnak rajta jóképű, sármos faszikat, akik egyszer-kétszer majd jól meghágnak.


Most komolyan, mit akarsz te például a hentesnél? Helyes pofijú, ugrabugráló, mosolygó nyuszikákat?

2017. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért, milyen az, ahogy vagy mindeneddel együtt?
2017. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom mi a tinder, viber, twitter, mert én csak gyk-n ismerkedek.
2017. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb mint a lehúzós, "semmit sem csinálhatsz 2000 ezer forint fizetése nélkül" magyar társkereső oldalak, a facebook profilos regisztráció jó szűrő a kamuprofilok kiszűrésére, és mivel nemzetközi a tinder, az üzemeltetők se veszik a fáradtságot hogy kamu felhasználókkal, és botokkal töltsék meg (mert minden nyelvre, kultúrára különféle fotók, nevek, és botok kellenének, szóval kb lehetetlen vállalkozás, főleg egy olyan jelentéktelen piacra mint magyarország).

De itt is az a lényeg, hogy NE FIZESS!

2017. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!