Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szerelmes egy olyan lányba, aki se külsőre, se személyiségre nem az esetem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki eleinte nem is tetszett. Aztán valami megmagyarázhatatlan oknál fogva elkezdtem vonzódni hozzá, nem is értem, miért. Valami miatt izgatott vagyok a közelében, jó érzés fog el, ha rá gondolok. Pedig személyiségre sem passzolunk. Szóval nemtom, se külsőre, se belsőre nem az esetem, mégis odavagyok érte. Neki amúgy egyáltalán nem kellek, se kapcsolatra, de még baráti szinten se akar tőlem semmit, abszolút elutasít. Pedig eleinte azt hittem, van esélyem nála, olyan jeleket adott, mintha bejönnék neki, aztán amikor konkrétan bepróbálkoztam elküldött. Miközben sok lánynak bejövök, olyanoknak is,akiket kifejezetten jó nőnek tartok, de valahogy egyik sem vonz úgy, mint ez a lány.

2017. febr. 3. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen az igazi szerelem, csak úgy jön mindenféle racionális érzelem nélkül.


Manapság sajnos ez már elég ritka mert a média átmosta az emberek agyát és mindenki különböző ideálokat kerget.

2017. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a legjobban azok a lányok jöttek be hosszútávon, akik as elején elég közömbösek voltak. Én igazán a személyiségbe, kisugárzásba, mosolyba és nevetésbe szeretek bele, onnantól meg már teljesen mindegy, hogy van-e a lánynak valami szépséghibája, vagy esetleg nem tökéletes az alakja.
2017. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

Woww.. azta, ez az IGAZI szerelem. És a MÉDIA mosta át MÁSOK agyát, aztaaa. Mert meglátta és vonzódott hozzá, de mióta elutasította, már szerelem lett. Beszarás. :D


(Bocs az iróniért, de talán így jobban átjön, mintha azt írom, hogy csak azért pörögsz rajta ennyire, mert épp elutasított. 1 hónap és azt sem fogod tudni, miért tetszett. Nem, nem ez a szerelem, bár egyeseknél végül is lehet a ránéztem és ez szerelem. De nekem nem ez a nagybetűs. Ez vonzalom, de ez is szép.)

25N

2017. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De nekünk a személyiségünk se passzol, nem is illünk össze, mégis szeretem és minden hibájával együtt elfogadom és összejönnék vele, na persze mindhiába, ha egyszer ő nem akar.
2017. febr. 3. 23:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Érdekes felfogás. Nekem, az az esetem, akibe szerelmes vagyok.
2017. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

* javítom a megláttam részt, mert még belekötnek:

attól, hogy nem a külseje vonz, az nagyon elképzelhetetlen, hogy a személyiségében van valami, ami vonz, ugye? Még így sem szerelem. :) Majd ha 1 év múlva is rá gondolsz és akkor is izgalomba jössz ha látod, akkor mr lehet plátói szerelem. ( Megjegyzem nekem a plátói szerelem sem A szerelem, az is inkább vonzalom, mert nem igazi. ) Na de bocs, azt hiszem nem ere a válaszra vagy kíváncsi.

2017. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#3 Már több mint félév eltelt azóta ,hogy elutasított és még mindig szeretem. Ja és már azelőtt is több hónapja szerettem, hogy elküldött, csak sokáig nem kezdeményeztem, mert bebeszéltem magamnak ,hogy ez úgyse működne, de aztán nem tudtam tovább elfojtani.
2017. febr. 3. 23:06
 8/17 anonim ***** válasza:

"nekünk a személyiségünk se passzol, nem is illünk össze"

- Ki mondta , hogy az fog vonzani, aki olyan, mint te?

Ez nincs kőbe vésve.

Sajnos én is észrevettem magamon, hogy engem pl a nagyon kretének, deviánsabb, "idióta humorúak" jobban vonzanak általában ( ez van). :)


Ok, akkor ezt már inkább plátói szerelem.

Plátói módon ráadásul remekül tudsz idealizálni, ha együtt lennétek talán már rég ki is ábrándultál volna belőle, így viszont csak élteted magadban.

2017. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondd el neki!
2017. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy mivel viszonzatlan, így semmi értelme nincsen. Ezerféleképpen próbáltam elfelejteni, de sehogy sem sikerült. Most már úgy vagyok vele, hogy beletörődtem ,hogy az érzés nem múlik minél jobban akarnám elnyomni, annál jobban megerősödne, szóval már hagyom az egészet, alakuljanak a dolgok ,ahogy alakulnak, aztán talán egyszer magától elmúlik, vagy jön valaki más.
2017. febr. 3. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!