Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy szerelmes lesz belém, hogy összejövünk?

Figyelt kérdés

Kb fél éve tetszik egy lány, 2-3 hónapja beszélgetünk, és idén januárban találkoztunk 2 alkalommal. Van olyan barátom aki szerint ha ennyi idő alatt nem sikerült elérnem még semmi komolyat egy lánynál akkor hagyjam mert úgysem lesz vele semmi. Én pedig pont azért érzem, hogy vele működne, mert még mindig nem érzem elpazarolt időnek, persze közben beszélgettem másokkal volt 2 randipartner, egyikkel lefeküdtem, de senki nem fogott meg...

Csak ez a bizonyos lány, nagyon érdekes bunkó szövege van, de mindig keresi a társaságom, és számtalan olyan jele van, hogy jó vagyok nála. Nem az amiket mond, hanem ahogyan mondja.

Ő mondta hogy találkozzunk, képeket küld magáról, zavarban van ha vele vagyok. Intim témák is szóba kerültek. Családi témák is. Mikor találkoztunk előszőr akkor mondta hogy öleljem meg.

Viszont mikor másodjára akkor zsúfolt helyen voltunk és ott olyan totál zavarban volt.

Meg olyan gyorsan beszél, mint amikor én kb 4-5 évvel ezelőtt ha randiztam egy csajjal még szüzen és akkoriban velem is ez volt hogy nagyon hadartam.

Ő neki eddig egy barátja volt azt tudom róla, és egyáltalán nem az a rib**nc csaj. Bár szerintem még ragaszkodik az exéhez valamelyest.

Az biztos hogy engem kedvel, de hogyan érhetném el hogy belém szeressen?



#lányakitetszik
2017. febr. 4. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak legyél önmagad!! S a szerelem majd jönni fog magától... Ha jön. Azt nemtudod befolyásolni!! 😊
2017. febr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokan úgy vannak vele, hogy a netes ismerkedés szép és jó, de nem az igazi. Találkozzatok gyakrabban akkor hamarabb kiderül, hogy ki mit szeretne a másiktól.

Ha 2-3 hónapja találkozgatnátok és semmi, akkor igazat adnék a barátaidnak, de így nem lehet mit mondani.


Szóval találj ki valami programot és hívd el randizni.

Sok sikert, remélem összejön a dolog.

2017. febr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!