Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu. Akibe már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu. Akibe már több mint fél szerelmes vagyok . Az elején ugy volt h összejövünk. De aztán egy idejig nem beszéltünk . És utánna azt mondta h nem akar velem járni. Szerintetek mit tegyek h lássa h szeretem?!

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
több mint FÉL szerelmes??az milyen??most vagy szerelmes vagy vagy nem döntsd már el...hány évesek vagytok?9?
2013. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Először is nőj fel.
2013. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam ... Fél éve
2013. szept. 14. 13:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha kezdeményeznél?Letörne a körmöd vagy oda lenne a hatalmas női önbecsülésed?
2013. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hanariko ***** válasza:
miért nem beszéltetek? hogy szakadt meg a kapcsolat? ha komolyan mondta, hogy nem akar járni, akkor szerintem nincs értelme erőltetni (és nem azért mert letörne a körme)
2013. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elöször én kezdeményeztem...de azt mondta h neki még korai...

És ugy szakadt meg a kapcsolatunk..h kb 1 hétig nem beszéltünk..utánna meg odamentem hozzá és megkérdezem h most milesz... Azt mondta h semmi...de ez már pár honapja volt...és szerintetek megéri továbra is küzdenem érte...ha igen mit tegyek?

2013. szept. 14. 13:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor elevenítsd fel a kapcsolatot, és próbálj ugyanolyan szoros barátságot kialakítani mint amiből egyszer már majdnem lett valami! :)
2013. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És hogyan kezdjek bele.... ???
2013. szept. 14. 14:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy hogy kinyitod a szád és beszélsz vele
2013. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem észrevette a helyesírásod ;)
2013. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!