Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Nem vagyok egy nagyon dumás tipus, de zárkozott se. Átlagos srác vagyok, mégis már 1éve hogy nincs barátnőm. (eddig 2 volt ami normálisnak mondhato kapcsolatvolt)

Figyelt kérdés

Nemvagyok olyan joképű, ronda se, aktivan sportolok, nem kondizok, mégis kitudtam gyurni a kockás-hasat, de még igyse sikerül semmi. Nem arról vanszó, hogy leblokkolok a csajoknál, vagy hasonlok, egyszerűen nemtalálom az igazit.

Probálkozok ugyan,de elutasitanak rosszabb esetben még probálkozni sincs lehetöségem.Hogy lehetek ilyen szerencsétlen??!Mi a baj velem? Az utóbbi idökben elgondolkodtam az 'élnivalóságon' és csak a családom miatt,és a sportolás miatt kelekfel,éscsinálom végig az amugyis reménytelen napot..Valaki segitsen :-( 16/f



2012. okt. 26. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Eddig volt két barátnőd akkor mit siránkozol 16???évesen?Ismerkedj
2012. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16 évesen még a legjobb dolgok előtted állnak. Én is elég depis voltam 16 vesen, de hidd el most csak pozitív hozzáállás kell és minden rendbe jön. Ismerkedj, lépj túl a csalódásokon, még annyi minden vár rád. 26/L
2012. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne sirj már,nekem 20 évesen sem volt még egy se.

20 F

2012. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
arról énnemtehetek,de most rólam vanszó légyszives
2012. okt. 26. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak érzékeltettem veled ,hogy van akinek még rosszabbul alakult
2012. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással nem csodálom...

16 évesen nem találod az igazit? Fiatal vagy még, változhat az ízlésed. Ha találnál is valakit, 1-2 hónap múlva megunnád, kiszeretnél belőle.

16/L

2012. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kivagyte,hogy tizenhatévesen kioktasd az izlésem??
2012. okt. 27. 15:10
 8/14 anonim ***** válasza:
És ki vagy te, hogy 16 évesen így beszélj velem?
2012. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6# -osnak ment..
2012. okt. 27. 19:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudom, én vagyok az.
2012. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!