Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes így megszólítani a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így megszólítani a lányt?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, viszont másik részlegen és másik épületben. Többször látott már pl. kint a városban ebédidőben.


Szóval érdemes lehet megszólítani pl az utcán ilyen sablonos dumával, hogy szimpatikusnak találom és szeretném jobban megismerni? Lenne-e kedve meginni, sétálni stb velem?


Vagy csak beégnék? :)


2017. febr. 4. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én megkérdezném, hogy mit találsz bennem szimpatikusnak.
2017. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Inkább azt mond neki, hogy nagyon ismerős, talán a munkahelyről.
2017. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Túlzottan letámadásnak tűnne?
2017. febr. 4. 11:58
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
12%
Tudod, a nők kizárólag az alábbi férfiakkal ismerkednek szívesen: [link] Ha nem úgy nézel ki, mint a montázson szereplő alfák, akkor felejtsd el, úgyis elutasítóak lesznek.
2017. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ne legyél már ennyire megkeseredett!
2017. febr. 4. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen jó.

Igent mondanék a meghívásra, ha jófejnek tűnsz, szimpatikus vagy.

2017. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
#5: Kicsit cinikus, de kis túlzással tényleg igaza van.
2017. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Miért tartja ezt sok pasi sablonosnak? Szerintem ez a legjobb, amit mondhatsz neki, nem a mindenféle egyéb előre kitalált "zöld erdőben jártam..."-ra emlékeztető szövegek.
2017. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os :)


Nem tudom, én sok olyan srácot ismerek, akinek van barátnője, viszont egyáltalán nem Brad Pitt. Akkor most hogy is van ez? :)

2017. febr. 4. 12:38
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 8-as


Akkor annyira mégsem béna ez a szöveg :)

2017. febr. 4. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!