Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai 18-24 éves lányok jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 18-24 éves lányok jó része miért hiszi azt, hogy ő bármikor bármit csak úgy megcsalhat (joga van hozzá), nincs következmény, ők sérthetetlenek? Most nem a férfiakról van szó, ott sem jobb a szitu, sőt.

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 15:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
,,bárkit".
2017. febr. 4. 15:11
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért hinnék ezt?
2017. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jó kérdés, pl lelkiismeret?


,,Ez régen is volt, csak exponenciálisan növekszik ez. Attól, hogy most ez van, nyavalygással nem találsz jó csajt, aki annak ellenére hogy gerinces, belevaló lenne. 22év alatt (lehet valamit rosszul csinálok? (ha igen, privátban kioktathattok, szívesen fogadom az építő kritikákat!) csak prűd, meg ku..át ismertem meg. Nem volt köztes, aki ne feküdt volna le velem az első randi után, vagy ne akart volna várni a házasság után 4 évet... :D (erős túlzás, de így drámaibb a mondókám) :D "


Én már 31 vagyok, most már csak érettebb felfogású, 27 " éves nőkkel kezdek, bár ez nem csak korfüggő. Volt a nyáron 3 kalandom 21-22-23 éves lányokkal, hát mind a három első vagy másnap húzott be az ágyába mindenféle ismeretség nélkül. Ha meg nemet mondtam, ki is dobtak. Még ilyet, hogy egy pasi nem akarja, meg hülye ez, hogy egy ilyen nővel nem szexelni rögtön?

2017. febr. 4. 15:19
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert gyerek mentalitásuk van, azért.
2017. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Ez kb a nők nagyrészében meg van kortól függetlenül.
2017. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
A feminista logika miatt. Ha a férfi csalja meg a nőt, a férfi a hibás, mert nem tud parancsolni a farkának. Ha a nő csalja meg a férfit, akkor is a férfi a hibás, mert nem adta meg a nőnek, amire vágyott.
2017. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes feministákat ismersz te, hallod... xD
2017. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert egyenjogúság van. Nem tetszik? Jobb példât kellett volna mutatni, srácok...
2017. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az első válaszoló kivételével senkinek nem esett le, hogy az is hazugság amit kérdez, így nem lehet rá épkézláb választ adni.
2017. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem jó ez a mentalitás a lányok részéről.
2017. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!