Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek gimnáziumban nem jött össze semmi kapcsolat terén, de egyetemen igen?

Figyelt kérdés
18 éves, végzős fiú vagyok. Lányok terén többször próbálkoztam már, de nem jött össze semmi és őszintén szólva eléggé frusztrált vagyok emiatt. Van esély rá hogy egyetemen változik valami, vagy ott már eleve hátrányból indul az akinek semmilyen tapasztalata nincs?

2017. febr. 4. 15:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen, sok ilyen van.
2017. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Az egyetem, egy új lap. Új esélyekkel. Határozottan igen, bár ez azért a fizimiskától is függ. Szerintem.
2017. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodj meg, egyetemen kb. minden héten lesz valaki, akinél tiszta lappal indulhatsz, de félévente biztos, amikor új csoportba kerülsz gyakorlaton vagy laboron.
2017. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, bár az én esetemben anno nem változtatott semmit...
2017. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Eleve hátrány, nem változik semmi, nincs semmi esély...
2017. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Változhat, de ezt a változást nem a helyszín fogja meghozni, hanem te magad. Ha valaki a Balatonban nem tud úszni, az az Aral-tóba is belefullad, igaz? Tehát neked kell változnod ahhoz, hogy a változás valóban megtörténjen.
2017. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz:)

#6: Nyilvánvaló hogy tennem kell azért hogy legyen valakim, nem is erre vonatkozott a kérdés. Tavaly nyár óta igyekszek változtatni magamon külsőre és belsőre is, több-kevesebb sikerrel. A kérdést azért tettem fel, mert hallottam olyanról hogy lenézik az olyanokat, akik egyetemre szűzen mennek, és kevesebb esélyük van a csajoknál mint azoknak akik gimiben megdöntötték a fél sulit, ezzel kapcsolatban voltam illetve vagyok kíváncsi tapasztalatokra.

2017. febr. 4. 18:31
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Simán, exemnek is elsőéves egyetemistaként lett először kapcsolata.
2017. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában sem, és egyetemen sem jött össze semmi. Már nem is bízok benne. Azért talán több esélyem lett volna egyetemen, az egyiket elszúrtam, a másik kettőt az ellenségemnek sem kívánom. 23/f
2017. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%
A párom is én is szüzek voltunk, egyetemen jöttünk össze.
2017. febr. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!