Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonta kérdése:

25 vagyok bnőm 26.5 éve vagyunk együtt, ő tanul én két éve dolgozom, hétvégente találkozunk.1 hónapja fura lett. Azt mondta nincs gond. Most hétfőn elmondta h találkozott valakivel. Várjak rá szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 18:25
 1/10 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem van-e valami baj, mire azt felelte nincs. Most hétfőn találkoztunk, és elmondta, hogy megismerkedett vkivel, akivel szimpatikusak egymásnak de elmondása szerint nincs semmi köztük. Tulajdonképpen ellentmondások vannak. Elmondta, hogy ne várjak rá ne keressem, legalábbis ezzel a témával. Jött a sablon szöveggel, hogy jobbat érdemlek. Ezzel ellenétben a következő ami zavar engem.

Elmondtam hogy a szüneteltetés=a kapcs. végével, mire azt mondta, hogy legyünk mi a kivételek (Ugyanígy elmondta a tesójáék sztoriját akik kétszer is szét mentek egy harmadik miatt, amiről én nem tudtam. Azt is mondta, hogy szeretett érez nem szerelmet, ahoyg én is de szerintem ez 5 év után vállalható. Ekkor azt mondta, hogy egyik pillanatban úgy érzi velem kell maradnia, el tudja képzelini velem a jövőjét, másik pillanatban meg nem. Végül abban állapodtunk meg, hogy akármi a döntése, értesíteni fog. Én most nem keresem (pénteken volt a szülinapja, felköszöntöttem). De tanácstalan vagyok.

2016. okt. 22. 18:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát valószinü akkor másik pasit akar, ha már találkozott mással.. Hát menj el te is szórakozni, ha épp nem is jössz össze senkivel, és hagyd nyitva a dolgot. Lehet visszamegy hozzád.
2016. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj rá, nem érdemes. 9 év után még mindig szerelmesek vagyok egymásba a férjemmel, a rózsaszín köd nyilván elmúlik, de a szerelem nem. Nálam a kettő nem ugyanaz. 5 év hosszú időnek tűnhet, de mégis kevés, ahhoz, hogy már így érezzen. Valószínűleg szeret, megszokásból, ragaszkodásból veled lenne mert végülis nem olyan rossz a kapcsolatotok, de ha egyszer szerelmes lesz... nem feltétlen ebbe a valakibe, jön majd más...Ennek a kapcsolatnak vége. Ahhoz túl fiatal vagy, hogy vele maradj így is.
2016. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szamomra a hetevgenti talalka nem meriti ki a komoly kapcsolat fogalmat, arrol nem is beszelve h igazan kapcsolatnak sem ereznem, szoval en nem csodalom, h szeretne szunetet es inkabb olyasvalakibel lenni akivel hetkoznap is tud talalkozni. Ez igy 18 evesen oke, de 26 evesen mar nem igazan perspektiva.
2016. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat az lemaradt, hogy nekem ő az első. 4 évig egy fősulira jártunk, utána lett belőle távkapcsolat. Természetesen szünetekben meg amikor ideje engedte, találkoztunk
2016. okt. 22. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elengedni, mert persze, első komoly kapcsolat, nagy szerelem..de hidd el, később nehéz lesz vele élni.

Ő már nem szeret eléggé, szeress olyat, aki viszonozza és nem másokkal találkozik helyetted.

Nincs már kire várnod, lépj!

2016. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
100%
Hagyd a pitsába... Növessz önbecsülést!!! Aki meg menni akar, arra meg rá kell adni a kabátját...
2016. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő már más hapival kefél. Csak ha meggondolja magát már vissza ne fogadd.
2016. okt. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2019. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Se veled se nélküled kapcsolat lett tömören, mert oldalakat lehetne írni róla.
2020. márc. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!