Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 8 éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 8 éve vagyok együtt a barátommal,5 éve együtt is lakunk. A barátom beszélgetett egy nála fiatalabb lánnyal aki folyamatosan pucér képet küldött magáról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja lebuktak megláttam az egyik ilyen üzenetet. Állítólag nem találkoztak, de azóta minden fura.

2016. okt. 10. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, akkor ideje befejezni.
2016. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
viszlát
2016. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem ott kezdődik, hogy lefekszenek.

Hanem valahol itt, hogy tudatosan keres valaki mást, és flörtölnek, hergelik egymást.


Ki kell dobni, és minden jobb lesz.

2016. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 90-ben született F.. ***** válasza:
31%
Töltsd fel ide nekünk a képeket. Az egy jó kezdet lenne.
2016. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki!
2016. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mármint mi a fura?
2016. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Látom hogy igyekszik meg hogy nagyon megbánta ezt az egészet, én is próbálom túl tenni magam a dolgon, de nem mindig megy. Annyira így már nem örülök ha a fiú barátaival megy iszogatni meg meccset nézni. Eddig maximálisan megbíztam benne. Nem sokára terveztük a babát is. Mondta hogy ő ugyan úgy tervez velem, ahogy eddig. Lehet hogy csak még egy kis idő kell
2016. okt. 10. 15:59
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azt a bizalmat, amit azelőtt éreztél, az ő irányába már soha nem fogod újra érezni. Mindig ott lesz a "ha" és a kétség.
2016. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy 8 évet pazaroltál el az életedből egy ilyen pasira. Tudom, hogy nehéz de ennek vége. Vagy megbocsájthatsz és várhatod mikor aláz meg újra. De akkor már azért nem fogsz lépni mert ott a baba. És ő ezt szépen ki is fogja használni.
2016. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Sajnos en csak negativ hozzaszolast tudok tenni :-( az en parom is ezt csinalta, csak ok sms-eztek is. Mindig azt mondta, hogy mondta a csajnak hogy alljon le...ez persze baromsag, mert ha egy pasi leakar allitani valakit,,akkor letud!!!! En megbocsajtottam. Ra par honappal megint jottek a kepek mas ex szeretoktol....megbocsajtottam. Aztan jott a snapchat, ahhonan puncik erkeztek....megbocsajtottam. Aztan jott a facebookos bejelolgetes es likeolgatas...megbocsajtottam latszolag, de tudom hogy nem fog megvaltozni, ugyhogy mar csak osszekell szednem magam es vege lesz. A parom persze velem tervez ahogy a tied is veled es gyereket akar es en vagyok elete ertelme es egyeb baromsagok...

Kedves kerdezo, tanulj a hibambol es ne szurj el eveket egy ilyen emberrel.

2016. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!