Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a férfiak átlagánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a férfiak átlagánál ez a párkapcsolat, ismerkedési kényszer?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom, hallom, hogy a férfiak agyatlanul írnak rá minden nőre. Bárhol szinte ismerkedést látnak a dologban. Szinte már teljesen mindegy kicsoda csak nő legyen.

Miért nem tudnak ennyire egyedül élni ezek a férfiak?


Nálam ez abszolút nincs meg, most akkor nem lennék igazi férfi?


2017. febr. 6. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom... ösztön?
2017. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül élni tudnak... Itt a szex a kulcsszó az én véleményem szerint (természetesen tisztelet a kivételnek)
2017. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A társadalmi nyomás és a bizonyítási vágy. Tudod, ha te is szűz lennél 24 évesen és nem azt látnád mindenhol, hogy aki nem jár kocsmába és nem társasági ember, az egy selejt (nem mellesleg nem ezt bizonyítaná az élet is), akkor máshogy vélekednél valószínűleg.


Mondjuk én már szűz nem vagyok, de nagy eséllyel én vagyok az első férfi a világon, aki azt mondja, hogy élete legrosszabb élményei közé tartozik az addigi egyetlen szexe. Szóval inkább azt mondom még mindig, hogy szűz vagyok.

2017. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Plusz az hogy te remete vagy nem jelenti azt hogy mindenki az akar lenni. Igen nagyon okos ugyes fiju vagy hogy egymagadban elvagy de kit erdekel? Foleg ha te is lexarod mas igenyet es elvarod hogy mindenki olyan legyen mint te... egyebkent az jo lenne?
2017. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam azért, mert már nagyon hiányzik egy lány, akit mindig szerethetek. Én nagyon romantikus lennék, nagyon tudnék szeretni még soha nem volt barátnőm, és nagyon bennem van a bizonyítási vágy, szeretném átélni ezeket. Meg azért a szex is nagyon hiányzik, abban is rengeteg mindent ki akarok próbálni.


Azért annyira nem nyomulok mindenkire, de ha látok lehetőséget, azt meg szoktam ragadni, de soha nem jön össze :'(.


Meg hát rossz látni, hogy körülöttem már mindenki kapcsolatban van.

2017. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:

Mert a szexuális "késztetés" jóval erősebb evolúciós szempontból. Míg nekünk az van kiadva, hogy termekenyits meg minden not, addig a nőknek az, hogy csak azzal aki eleg értékes ehhez.


Nincs ezzel, baj, te alacsonyabb libidora vagy belőle, igy hátrébb tudod sorolni, en ha meglátok egy csinos feneket máshova nézni, majdcsak fizikai fájdalom. Mondjuk itt nem írok ra mar a lányokra, mert saja eleg válogatós vagyok, s nem igazan tetszettek a lanyok akikkel meg a kezdeti korszakban leveleztem.

2017. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!