Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok vagy ez valami betegség?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy mikor elkezd nekem egy fiú udvarolni vagy kiderül, hogy érdeklődik irántam megijedek és nem tudok rá más szemmel nézni, mint potenciális pasi jelöltre. :S Nyomasztó érzés van bennem mintha rám akarnának erőltetni valamit. Még ha tetszik is a srác akkor is félek az egésztől úgy érzem nem vagyok képes egy kapcsolatra. :( pedig szeretném ha nekem is lenne valakim, olyan ez mint a megfelelési kényszer,nem tudom hogy kellene viselkednem vagy viszonyulnom hozzá. Így igazából sosem volt még komoly kapcsolatom, és nehezen tudom elképzelni a jövőben,hogy lesz. Miért érzek így mit tehetnék ez ellen?

2012. szept. 20. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Diavolino44 ***** válasza:

Elarulhatom, hogy a nok felenel ez jelen van. S ugy szoktak ez ellen tenni, hogy isznak valamit. Levetkozik a gatlasossagukat s nem agyalnak ennyit.

Sajnos el kell keseriteselek valoszinu teged is ossze fog hozni egy-ket bunkoval, aki kihasznal es atver. De pont amiatt kell a tapasztalat, hogyha jon valaki aki normalis azt majd tudod ertekelni.

2012. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne erőltess semmit, ami nem jön szívből, ha megleled az igazit, tudni fogod, mit "kell" tenni :-)
2012. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább félsz a kapcsolattól, azt kellene kideríteni, miért ilyen a viszonyod a pasikkal
2012. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem válaszolsz arra a kérdésre, hogy hány éves vagy. Ugyanis ezeket a dolgokat még lehet normálisnak tekinteni, mondjuk 16 évesen, rá lehet arra fogni, hogy még nem nőttél fel, még éretlen vagy. 26 évesen azonban más a helyzet.
2012. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat. 22 éves vagyok :S ezért aggódom, és tényleg fogalmam sincs miért ilyen a viszonyom a pasikkal. :S
2012. szept. 20. 16:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Valami azért eszembe jutott. Kis korom óta mindig fiú barátaim voltak lehet azért tekintek rájuk ilyen furán? Pedig vonzódom hozzájuk nincsenek nemi identitásbeli problémáim.
2012. szept. 20. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj. Mitől félsz? Hogy nem fogsz neki megfelelni?? Ezt felejtsd el, nem kell senkinek megfelelni, csak magadnak, szeressenek olyannak amilyen vagy. Légy természetes, add magad. Ha kicsit zavarban leszel eleinte, az csak azért van, mert még nincs tapasztalatod. Ez nem ciki. Ritka, hogy 22 évesen még nem volt kapcsolatod, de szerintem ez nem baj, a normálisabb srácok ezt szerintem még értékelik is. Szóval ne félj, ha tetszik a srác, és te is szeretnéd, akkor hajrá! :). Azonban csak azért ne járj senkivel, hogy neked is legyen végre valakid, ne legyél lemaradva. Akkor inkább várj még.
2012. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 default. ***** válasza:

ja. a lényeg, hogy ne görcsölj.

csak lazán. hagyd magad kicsit sodródni, közben azért tartsd észben, hogy mit akarsz, és ne verd át a másikat.

és egy két ilyen tapasztalat után már könnyebb lesz.

2012. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is, csak pár évvel fiatalabb.:D
2012. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!