Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg rib. ságnak számít, amit csináltam 2 pasival is?

Figyelt kérdés

Az első rám írt egy társkeresőn először még tök kedvesen. Aztán megkérdezte, hogy nem baj e, hogy alacsonyabb, mint én, mondtam, hogy hát nem nagyon randiznék nálam alacsonyabb pasival. Aztán előjött az igazi énje, hogy fekve nem mindegy mekkorák vagyunk. Na, akkor rájöttem, hogy mi is a pálya. Aztán elkezdtem baromira szívatni, hogy persze ma este azonnal átmegyek hozzá egy menetre, csak még van egy kis dolgom, adja meg a számát, majd ha végeztem, felhívom. Megadta, én meg letiltottam.

A másik pasi is társkeresőn írt, csak az volt a baj, hogy messze lakik tőlem. Őt nem zavarja, attól még ismerkedhetünk. Nem volt ínyemre, de belementem. Aztán eléggé elment a szex irányába a beszélgetés és elkezdtem őt is szívatni, hogy küldtem magamról szexis képeket. Mondta, hogy azonnal menjünk át viberre camozni. Nagy nehezen átmentem, akkor ott már eléggé elfajult a dolog kicsit gusztustalanságba, ami már nem tetszett és mondtam, hogy hagyjuk ezt. 600x hívott, én meg mondtam, hogy hagyjon békén végleg, ne keressen, kopjon le. És erre csak annyit irt, hogy te is ugyanolyan ribi vagy, mint a többi nő, mert megkaptad azt, hogy láttad a fa..am. Kérdezem, hogy ez ri...ság, azt írja, hogy igen, utána letíltott.

Na, most aki ilyen szex baromsággal jön elő, a falra mászok, max annyi a vétkem, hogy rohadtul elkezdem őket szívatni, mert komolyan nevetséges, amilyen őrült módon csak a szexre buknak, semmi nem érdekli őket, csak a szex és ilyenkor olyan jól esik szórakozni, kicseszni velük.



2017. febr. 7. 02:26
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Küldtél magadról képeket? Ezzel magadat szívattad meg.
2017. febr. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

"max annyi a vétkem, hogy rohadtul elkezdem őket szívatni, mert komolyan nevetséges, amilyen őrült módon csak a szexre buknak, semmi nem érdekli őket, csak a szex és ilyenkor olyan jól esik szórakozni, kicseszni velük."


Pontosan. MAX ennyi a bűnöd. Meg hiúság is egy picit. Meg az, hogy nem látod, hogy az ő szintjükre süllyedsz. Hiába mondod el, hogy milyen undorító, de amikor velük cseszekszel, mert jól esik, akkor az ő szintjükre süllyedsz, és ugyanolyan leszel mint ők. Ha őket gusztustalannak tartod, akkor ne akarj olyan lenni mint ők.

Nem vezet célra, amit csinálsz. Pontosan leírtad, hogy mi a bűnöd, viszont amit teszel, az ugyanúgy "bűn". Rombol téged és a személyiségedet. Ha látod, akkor miért csinálod? Mert jól esik? miért esik jól ilyent csinálni mással? Nem fura?


Meg amúgy szexis képeket küldtél magadról... mit vártál? Ha nem küldtél volna, hanem normál beszélgetéssel fent tudod tartani az érdeklődését, az valami. Így persze, hogy szexmániássá válik, ha látja, hogy benne vagy.


Pont ugyanolyan vagy mint ők, nem látod?


Talán nem labancság, de butaság. Ne viselkedj bután :)

2017. febr. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartalak reebancnak, de valljuk be, hogy eléggé pengeélen táncoltál. Hülyének tartalak csak, akit ha úgy adódik könnyen ki fognak használni... Szal légy eszednél, és ne kezdj el másokat szívatni, mert ebből nem te jöttél ki jól, és amúgy meg is érdemelted.
2017. febr. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Csak magaddal csesztél ki. Azt az időt, amit rájuk fordítottál, már sohasem kapod vissza, ráadásul 2x annyi, mint amit ők fordítottak rád átlagosan.
2017. febr. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen kérdésekről mindig eszembejut, mekkora mázlista vagyok, hogy van eszem és jól is nézek ki.


Érdekes, tőlem ritkán akarnak csak szexet.


Ribanság is, butaság is, a pasik meg nem csak szexet akarnak, hanem tőled akarnak csak azt. Változtass magadon, hogy többre tartsanak, mint egy lyuk.

2017. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:

A ribi nem ez, de ez mégis mire volt jó?

Elég hamar beláttad, hogy komolyan nem érdekel, akkor meg minek még bármit?

Jó nagy tuskók, amúgy de nem dolgod, hogy neveld őket.

2017. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös jól fogta meg a kérdés lényegét. Tűzifáért nem a gyógyszertárba megy a férfiember. Ugyanígy, ha valaki komoly kapcsolatot akar, olyan partnert keres, akivel ezt meg lehet valósítani. Ha csak szexet akar, akkor megkeres téged, akiről a látszat azt sugallja, hogy erre kapható vagy. Ezt úgy hívják, pragmatika, és a férfiak már csak ilyen célszerű gondolkodásúak. Ha nem ilyenek lennének, ez a világ sehol sem tartana, és még ma is kőbaltával kergetnénk egymást, és téged a hajadnál fogva vonszolnának be a barlangba egy menetre.
2017. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is vagyok tarskereson, de nem nyitnek így mint ezek, ha már járunk és elég mely a kapcsolat akkor beszélhetünk ilyenekről, addig nem.

nem vagy ribi csak szivatad őket, bar én amikor beszélgettem ilyen lányokkal, tiltásra kerültek mert nem megbízhatóak.

Szerintem.

Értem én te csak szórakozásból mentél bele :)

A pasik meg kaptak az alkalmon hogy egy jot d.... k.

2017. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél értem mi volt a szivatás, de a másodiknál nagyon nem.


Most végülis azért szívattad az elsőt, mert nem volt egyenes az elején? Nem tudjuk, lehet, hogy tényleg ismerkedni akart eredetileg.


Ami a szexet illeti, hagy döntse el mindenki, hogy őt mi érdekli. Van ebben valami gyerekes hogy ezért cseszel ki velük. Szóval nem, nem rib.anc vagy, hanem gyerekes.

2017. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!