Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnőm megismerkedett egy...

A barátnőm megismerkedett egy normális pasival, aminek örülök nagyon. Viszont egyre többször hanyagolja a régi közös progikat. Miért ilyen? Én soha nem csináltam ezt. 23 L

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Még friss a kapcsolat és jobban meg akarja ismerni a srácot.
2014. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert valószínű, h ő még nem tanulta meg h a barátok sokkal fontosabbak mint a pasik :)
2014. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne féltékenykedj!Örülj neki.Ez amúgy normális,jó esetben ha valaki valakivel együtt van,akkor fontosabb neki a párja,hiszen vele él,lakik,szexel stb.Sajnos ez van.Majd találsz te is valakit.
2014. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az élet rendje, a barátok így vagy úgy lekopnak, mivel pont, hogy nem fontosabbak, mint a "pasik".
2014. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te nem, de nem mindenki olyan mint te... Ez sűrűn előfordul, majd ha pár hónap múlva alábbhagy a nagy szerelem, minden rendben lesz...most hagyd őket, hadd élvezzék kettesben a szerelmet, ne akard önző módon visszarángatni a közösségbe a felhők közül, majd visszamegy ha úgy gondolja...
2014. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem így van ez már kb 1 éve és rettentően idegesítő, hanyagold, ha akar találkozni találkozzatok de úgyis csak akkor kellesz majd neki igazán amikor szakítottak és akkor sajnálni fogja h ilyen volt.
2014. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Van párom, de a kettőt nem keverem össze.

Na mindegy.

2014. aug. 12. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!