Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiakhoz szól a kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdésem. Megesett már veletek, hogy kategóriátokbeli, vagy "nagyobb kategóriájú" lánnyal voltatok együtt egy ideig, aztán egy (bármilyen szempontból) jobb pasiért le lettetek pattintva? Láttatok hasonlót?

Figyelt kérdés

Menyire lehet ez általános?


Szeretnék utánajárni a "mi kell a nőnek" problémának, ez egy kvázi "részkutatás". :)


2017. febr. 7. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem, mert nem hiszek a kategóriákban, kasztokban, ligákban, meg egyéb mondvacsinált, felszínes marhaságokban.

Ezzel együtt a felszínes nőket is kerülöm.

Az pedig, hogy kinek mi a "jobb", egyén kérdése.

2017. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

#1 pedig hiába tagadni,vannak "kategóriák",szerinted egy elhízott,csúnya arcú,sikertelen csávónak mikor lenne vékony,sportos,szép barátnője?Nyilván nem egy kategóriát alkotnak,ezek kár lenne vitatkozni.


Kérdező,ha összejövök valakivel,azt szerelemből teszem,nem fogom elhagyni másért.Ha már nem szeretem,akkor szakítok vele és csak azután ismerkedek.

20L

2017. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az én példám abszolút alátámasztja a "kinek mi számít jobbnak" elvet.


Az exemmel mondhatni nagyon szép pár voltunk, sokszor megdicsérték lányok, hogy milyen helyes, jóképű, satöbbi, nekem is odasúgták párszor, hogy mennyire jól választottam, meg egyébként sem volt soha gondja a csajozással. Ami rám is ugyanígy igaz, csak nőben, szóval mondhatni, egy "kategória" voltunk.


Aztán másfél év után elhagytam egy olyan pasiért, akiről ő elképzelni sem tudta, hogy félnie kellene tőle. Annyira nem értette, mert szegény olyan "csúnya", és csak azért udvarol nekem, mert ilyen szép lány valószínűleg még sosem szólt hozzá, meg stb. Hát, aztán valahogy mégis jobbnak bizonyult, most három év után hozzá megyek végül feleségül, mert azon túl, hogy egyébként szerintem baromi helyes és vonzó és szexi és minden, amellett még igazából a jelleme volt az, ami magasan kiemelkedett a tömegből, és úgy a sarokba hajította (képletesen, persze) az exem jellemét, hogy csak úgy nyekkent. Önmagában a megjelenése talán nem annyira kelt általános vonzalmat és nem vonzza annyira a tekinteteket, mint az exem, ez tény, de mégis ezerszer jobb pasi nála.


Akkor most vajon mi kell a nőnek?

2017. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

2/ A válaszod eleje igaz, fontos a külső, de a hozzászólásod második része egy 20 éves lánytól nagyon komolynak tűnik.

Majd olyan 20 év múlva, amikor már túl vagy több szituáción, akkor elhiszem, hogy kirúgod a régit és majd utána leszel újra szerelmes.

Nem akarlak megbántani, de az életben nagyon sok olyan dolog van aminek ismerjük a játékszabályait, de majd éles szituációban, benne a játékban is tudunk-e majd tiszta fejjel viselkedni.

2017. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
#4 nem tudom,hogy 20 év múlva hogy fogok dönteni,de eddig mindig vettem a bátorságom és szakítottam,mielőtt bárki mással ismerkedtem volna.A megcsalást élből elítélem,már csak édesanyám iránti tiszteletből is(apumnak szeretője volt a válás előtt).Minden szituációban lehet ésszel dönteni,ez csak attól függ,mennyire erős valaki jelleme,ami nem korfüggő,már az én korosztályomból is tudnék sok gerinctelent említeni,nem kell ahhoz 20 évet várni.
2017. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Ámen:)
2017. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

#3-as


Szívesen kielemezném a történetedet, hogy jellemezzelek, együtt persze a "csodálatos jellemű" vőlegényeddel, de inkább megtakarítom, meg lehet, hogy megteszi más.


Csak szeretném megtudni, hogy a francba lehet a hozzád hasonlókat megismerni, hogy minden férfi legalább egy kilométeres körben el tudjon kerülni titeket.

2017. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: kérlek, elemezd ki. Főleg, hogy csak a kérdés szempontjából releváns részleteket osztottam meg, szóval részadatokból kell ítéletet hoznod. Kíváncsi vagyok, mire jutnál.


Amúgy, Budapesten próbálj meg km-es körzetben elkerülni.

2017. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl. egy vékony, alacsony, szőke nő, alacsony kategória, de a srácok 90% ának ez a tökéletes nő.

Nekem a velem egy magas, kövér, fekete hajú nők jönnek be.

És nem azért mert én egy szerencsétlen vagyok, hanem mert engem sokkal jobban felizgat egy nagy kerek fenék vagy mell. Például nálam egy Zimány Linda (csak hogy olyat írjak aki ismert) nagyon offos, mert nincs olyan benne ami nekem bejön.

De ez a csaj pl igen [link] (bár nagyon k*rvás feje van, nem tudtam olyan lányt akire így hirtelen rátudtam keresni, barátnőmet pedig nem akartam közszemlére tenni:D )


Ez a kategóriázás akkor van helyén, ha mondjuk valaki egy putriban lakik az nem fog összejönni egy normális nővel nyilván, vagy ha hajléktalan, értelmi fogyatékos, de úgy az átlag embereknél nem kategóriák vannak hanem izlések.

2017. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!