Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha a lány fizet a randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a lány fizet a randin (nem az első randi, hanem ha már együtt vannak) Vagy ha nem az egészet, de a nagyobb részét ő fizeti? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Amúgy én vagyok a lány,a félreértések elkerülése végett.

2014. júl. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

megbeszélés kérdése, ha titeket nem zavar...de én mondjuk nem nagyon szeretném :) inkább én állnám...ha együtt vagytok akkor már nem probléma szerintem...egy gesztus :)


21F

2014. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
21.század, tök alap hogy fele-fele.
2014. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Míg a szüleitek tartanak el addig a szüleitek fizetnek.

Ezt azért mondom, mert egyszer egy randin a csaj nem engedte h az egészet én fizessem, amit azzal magyarázott, hogy a pénzemet nem én kerestem meg, hanem a szüleim, így nem szórhatom el, majd ha én kerestem meg azt a pénz akkor ajánlhatom fel. Szóval szerintem fele fele arányban kell (felváltva).

2014. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ha a fiú nem áll jól anyagilag simán elnézhető. Nem azt akarom mondani, hogy mindent a lány fizessen, de ha párszor ő fizet, nem lesz semmi baj. Egyébként szerintem az a legjobb ha amiután komolyra vállik a kapcsolat elkezdik felesben fizetni a dolgokat, mert általában a pénz nem a fán terem.

-szintén egy lány

2014. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elegáns étteremben ciki, ha a nő fizet - mármint ha konkrétan ő adja oda a pénzt a pincérnek. Ha előtte te odaadod a pénzt a párodnak még otthon, és ő "fizet", az teljesen rendben van. Minden más esetben meg sztem egyáltalán nem ciki, de minden a ti kettőtök világnézetétől függ. Lehet, a srác még hisz a régi dolgokban, és ő találná cikinek, hogy nem ő fizet.
2016. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!