Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha össze akar jönni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha össze akar jönni velem akkor miért nem mondja?

Figyelt kérdés

Hónapokig fűztem egy lányt, mondtam neki, hogy szeretném hogy legyen ő a barátnőm, aztán 1 alkalommal 1 hónap fűzés után randiztunk. Akkor láttam hogy jó vagyok már nála. Aztán hazajött az exe és összejártak, első nagy szerelem 3 évig tartott. Utána még 1 alkalommal találkoztunk. Aztán mondtam hogy velem sokan akarnak randizni. Még ekkor sem mondott semmit. Ma randiztam egy csajjal aki nagyon bejön, nem mondtam neki nemet. És elmondtam a lánynak hogy most randiztam valakivel.

Kérdezte, hogy ki? küldtem képet mondta hogy ez a lány százszor szebb mint ő, és kérdezte mi volt?

Mondtam h csak beszéltünk.

Aztán kérdezte hogy aranyosabb mint én?

Írtam neki, hogy 1 dologban igen?

És miben?

Abban hogy ő rajta látom hogy engem akar.

Aztán erre elővette a bunkó énjét és azt írta: akkor neki rossz a szeme?

mondtam hogy igen, gyengénlátó

erre annyit írt hogy haha


Most hát én nem tudom mit kezdjek vele, nem vagyok rászorulva, de nagyon gáznak érzem hogy nem mer kiállni magáért, fél éve tetszik (akkor még együtt volt az exével meg nem beszéltünk, de fél éve láttam meg), de most az egyszer képbe jött egy másik lány aki felveszi vele a versenyt, és azon meg érzem hogy engem akar. Mégis olyan szar érzésem, de hát én mit tegyek, rendszeresen kérdeztem, hogy találkozunk-e? Azt hiszem elégszer kérdeztem meg tőle.


És ha nem akar semmit, akkor pedig miért nem örül neki, ha már barátok vagyunk vagy imserősök vagy nem is tudom mi. De nagyon sokszor írta hogy bír engem.

Meg valamelyik nap küldött egy képet, és írtam hogy nagyon szép vagy, és arra meg hogy köszönöm ez nagyon jót tett az önbizalmamnak. Lehet hogy csak ilyen önbizalomnövelésre kellek neki....



2017. febr. 7. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos nem vergődnék hónapokig senkiért
2017. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerintem nem akar semmit, csak most bántja az egóját, hogy rajta kívül más is érdekel téged.
2017. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos, nagyon nem úgy néz ki, össze akar veled jönni.


"Aztán mondtam hogy velem sokan akarnak randizni."

Ha engem ezzel akarna valaki manipulálni, akkor simán azt mondanám, válasszon a sok lány közül.

Bár ha azok a lányok is annyira akarnak téged, mint a kérdésben szereplő, akkor csak te hiszed azt.

2017. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Innentől kezdve nem foglalkoznék vele.

Csak a másik lányal.

Igen,te csak önbízalom nővelésre vagy neki.

Ha ezt folytatod elmondom valószínű mi lesz: Húzza az agyad tovább,te pedig elveszíted az új lányt(aki akar is téged)egyedűl maradsz ő meg vissza megy az exéhez vagy máshoz,de biztos nem hozzád.Mert ha akarna bármit is tőlled már veled lenne.De te csak nőveled az önbizalmát tovább,ha gondolod.

2017. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleve ha egy hónapig kell fűzni egy lányt, hogy randizzon veled, akkor az a lány biztosan nem akar tőled semmit. Kezdettől fogva csak játszadozott veled, egónövelésre jó voltál neki. Most persze böki a csőrét, hogy már nem vele foglalkozol.
2017. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát neki valami baj van az egójával, mert az egyik legjobb csaj akit ismerek mégis depressziós, meg mondja hogy nem kell senkinek, de aztán kiderült hogy nagyon sokan próbálkoztak nála, meg szerelmet vallottak csak azok "nyomik" ahogy Ő mondta.


A másik lány pedig teljesen korrekt, mondta, hogy szeretne megismerni engem. Illetve nem tudom, hogy az mennyire számít de mikor mellette ültem akkor felállt nekem :D

Szokott néha olyan lenni, hogy ülök és jelez a műszer hogy készenállok az aktusra, de hát nyilvános helyen meg így elsőre durva volt kicsit :D

2017. febr. 7. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az elsővel, ő semmit nem akart tőled.
2017. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van.


De randiznának velem, 4-et tudok, és plusz egyet aki egy milf, szexet ajánlott, de nem vagyok annak a híve, hogy elsőre szex.

Aki belekötött ebbe, hogy azok is csak ennyire akarnak attól kérdezem hogy ez mit jelent akkor: "holnap ha akarsz talalkozhatunk, szep almokat:)))" ??


de hülye vagyok hogy itt bizonygatom egy névtelen válaszolónak....


Na szóval azokat mindig összehasnolítottam a kérdésben lévő lánnyal és mindegyik csúnyább volt ez a mostani pedig szebb, így hát most nem mondtam nemet.

2017. febr. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!