Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ex pasim, azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex pasim, azt mondja, hogy neked en vagyok az igazi mit gondol vagy erez valojaban, mit akar ezzel kozolni velem vagy csak az o onteltseget tukrozi?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még expasi akkor ott elég nagy bajok lehetnek..
2016. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves valasziro!!! Nem ertem , h valojaban milyen nagy bajokra gondolsz a kerdesemmel kapcsolatba!!! A kijelentes ; Hogy neked en vagyok az igazi;!!! tobb ertelmezest is rejthet azert kerdeztem !!
2016. okt. 18. 23:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozik, hátha elhiszed neki és van esély az újra kezdésre.
2016. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

eleve ha ő lenne az igazi, akkor NEM lenne ex!!


az ilyenek még a csillagos eget is lehazudják neked, ha elég naiv vagy, még el is hiszed nekik!

2016. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Te szakajtottál vagy ő?
2016. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Növeli az egóját (ráfér), vagy akar még dugni párszor, én nem nagyon látok többféle értelmezési lehetőséget: selejt. Ennyi.
2016. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez a szokásos próbálkozás... az enyém is ugyanezt mondta.

Ezután jön az, hogy ''úgysem találsz nálam jobbat''.

2016. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is mondott ilyet.

Aztán mikor elérte a célját, hogy esélyt adjak, már nem így gondolta....

2017. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az exednek nagy valószínűséggel nárcisztikus személyiségzavara van. Érdemes rákeresni. Nem tévesztendő össze a nárcizmus pejoratív jelentésével. Egy nárcisztikus ember nem feltétlen nézegeti magát a tükörben és nem minden esetben piperkőc. Ez egy lelki alapon működő zavar.
2017. jún. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy egoista majom az exed, és mindenáron azt akarja érezni, hogy ő a legjobb, legfontosabb az életedben. És ha nem te mondod ki, akkor kimondja ő. Tőle szánalmas, tőled meg butaság, hogy egyáltalán elgondolkoztál a szavain ahelyett, hogy szemből teliberöhögted volna.
2017. jún. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!