Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok már volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok már volt olyan, hogy egyszer csak óriási szerencsétek adódott az életben és összejöttetek olyan személlyel, akire nem is gondoltad volna, hogy valaha is összejöttök?

Figyelt kérdés

mert pl. túl szépnek tartottad hozzád képest vagy valami más miatt.. pl. nehezen kezdeményezel kapcsolatot, visszahúzódó vagy, vagy ilyen tényezők... :)


kort és nemet is írjatok légyszi :)



2017. febr. 8. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
nem
2017. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Lassan a ferjecskem lesz. 22L
2017. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ja, és részleteket is írhatnátok, hogy miféle szerencse volt :D

amúgy köszi az eddigi válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz :)

2017. febr. 8. 22:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem,de remélem most lesz!!
2017. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekem remélem most lesz ilyen! Annyit szenvedtem már, és akiért most odavagyok, rá mindenki azt mondja, hogy túl jó hozzám és esélyem sincs nála. Én viszont érzem, hogy van, olyan fura ez. Szinte érzem a kapcsolatot köztünk, folyton összefutunk tök véletlenségből, ahogy beszél hozzám és rám néz, amikor megérint csak úgy tisztára kiráz a hideg most is, jaj nem is megyek bele :DDD Babonából nem is gondolok bele mi lehetne, de ha mégis összejön hát nálam boldogabb ember még tuti nem élt a földön.
2017. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Én csak nem hittem, hogy létezik ennyire jó pasi. Aztán hogy megismertem, az egy hatalmas szerencse és meglepetés, hiszen rajta kívül nem ismerek senki mást, aki ennyire illene hozzám és akinek ennyi pozitív tulajdonsága lenne, úgy hogy még vonzónak is találjuk egymást.

Ezt a találkozást tartom a legnagyobb szerencsémnek eddig az életben.

2017. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Volt.

Előnytelen külsejű pasi vagyok, és mégis volt olyan nőm, aki után megfordultak az utcán, és amikor igazolványképet mentem csináltatni, a fényképész félrehúzott és azt suttogta: tudja, hogy ez a nő fantasztikusan szép?

Sajnos csak fél évig tartott, én rontottam el, nem tudtam eléggé idomulni hozzá. Kellemes emlék, nagyon.

2017. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én már lemondtam életem "felénél", hogy még lehet szerencsém, és mégis összejött. A legempatikusabb, legszerethetőbb (számomra :-) ) férfi, aki imád és kényeztet immár lassan 3 éve a gyerekeimmel együtt. Bennünk rengeteg a közös, a hobbi is, abszolút egyforma értékrend, aminek most látom a fontosságát hosszú távon. Nekem többet ér, mintha a lottón nyertem volna!
2017. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az életben nem fogok, mégcsak olyat sem találni, aki; Elfogad,Őszinte,Kitartó és Szeret! :D de Sebaj. Édes szingli lét !
2017. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gábor19... ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!