Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma vagyok. Lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, ápolt vagyok, a családom nem balhés. Mindig is "jó tanuló" voltam, az iskola mellett dolgozok. Nincs problémám a barátkozással és a lányokkal való beszélgetéssel sem. Viszont azt érzem, hogy nagyon szívesen elbeszélget velem egy lány, lehetünk haverok, de az, hogy járjunk már nem okés. Gondolom azért, mert zavarná, hogy mit szólnának mások és megszólnák miatta, ami szörnyű érzés, mert én nem tehetek róla, hogy ilyennek születtem, letagadni pedig nem tudom. A kérdésem az lenne, hogy hogy tudnám magam elfogadni így? És hogy tudnék egy értelmes lánnyal komolyabb kapcsolatot kialakítani? (Azt a verziót, hogy egyszer majd eljön a Nagy Ő, akit ez nem érdekel, ismerem.) Van megoldás? 19F
2017. jan. 23. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Iskola pszichológus?

Egy roma lány?

2017. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

#2: Jó nagy bunkó vagy.

Kérdezőnek:

Természetesen van esélyed, csak olyan csajoknál próbálkozz, akik felvilágosult értelmiségi családból származnak. Mivel te is egyetemre jársz, jó esélyed van erre. A legtöbb ember amúgy sem a származása miatt bélyegzi meg a romákat, hanem amit a többsége művel. Az ilyen előítéletnek pedig a rendes kisebbség issza meg igazán a levét.

2017. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed, a normális emberek nem származás alapján ítélnek meg másokat,hanem viselkedés alapján. Én ismerek romákat a rossz és a jobbak közül is, 28 éves koromig gyakorlatilag köztük éltem, szomszédaim voltak. Érettségin is volt egy fél roma osztálytársam, sokan neki köszönhették,hogy történelemből egyáltalán eljuthattak az érettségiig, ő diktálta le, húzatta alá a könyvben a lényeget. Meg persze olyan eset is volt,hogy a roma csávó a zsebembe szeretett volna kotorászni, ez ilyen minden féle emberből vannak jók és rosszak is, nem a származáson múlik ez.
2017. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz, csak érdemesebb a cigány lányok között keresgélned. Mindenki tudja, hogy a cigányok nagy többsége milyen, és ezért nem mernek veled sem kezdeni, mert nem tudhatják elsőre, hogy te vagy-e a ritka kivétel.
2017. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmnek két diplomája van, nagyon okos, helyes, kedves csaj. A párja roma származású, középfokú végzettséggel. Van egy kislányuk is. Jól elvannak,boldogok együtt, bár hazudnék ha azt mondanám,hogy sosem kaptak megjegyzést, de nagyobbrészt a hátuk mögött.
2017. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%

Mivel te roma vagy önmagában egy hatalmas hendikepp. Továbbá mivel egyetemre jársz az is hatalmas előny számodra sok szempontból. A mai"csajok" a swagyolo lájfsztájl hanyatlásából fakadóan kezdtek el nagyon rámenni a roma srácokra. Rengeteg közeli példát tudok arra mondani, hogy valaki (ebben a példában) egy primitív csávót választott az egyetemista, komoly potenciállal rendelkező "átlagos" magyar csávó helyett. Most ez egy újabb fajta divat vagy mi. Leginkább a bunkó, köcösg, kötekedő fiúk a piacképesek, ha nem vagy ilyen jelenleg, akkor ideje megtanulni szinészkedni, ha csajt szeretnél. Javasolni tudom neked a bulikat, feltéve ha bulizós vagy, illetve belógni a gólyatáborokba, mert ott "Yolo, aztán előkapom!" stílus a menő.


Namármost ha te panaszkodsz, hogy nem jön össze semmi komoly kapcs, amit akarsz, akkor mit szóljanak például csak középfokú végzettséggel rendelkező "átlagosok"? A mai világban az "átlagosok" nem érdemelnek kapcsolatot a nők szemében. Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor bár nehéz dolgod lesz, de korántsem olyan nehéz, mint a fent említett "átlagosoknak".

2017. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem, hogy egy hasonló paraméterekkel rendelkező roma lány miért nem jó? Gondolom hatalmas előnyben lennél nála egy nem roma fiúhoz képest!
2017. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
amilyen h lyék a nök simán.
2017. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem ismerek "hasonló kvalitású romalányt". Illetve legyetek szívesek a kérdésre válaszolni, egyéb megoldást javasolni, a "hendikepp" és hasonló primitív válaszokat pedig hanyagolni.. Köszönöm.
2017. jan. 24. 21:54
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Próbálkozz roma lányoknál szerintem. Biztos van köztük is értelmes, ápolt.
2017. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!