Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mekkora az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az esélye valaha is barátnőt szereznie egy olyan szűz huszonévesnek, akinek még a saját karrierje is bizonytalan?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy a pasi először saját magát "tegye rendbe" (elsősorban anyagilag másodsorban mentálisan) és csak utána beszélhet egyáltalán a társkeresésről. Nos az a helyzet, hogy én már lassan a húszas éveim közepét taposom, sosem volt még barátnőm és nincs is semmi pénzem (csak apró diákmunkákat végeztem). Egyetemre járok már pár éve, de egy másik képzést fogok elkezdeni, mert a jelenlegivel nem találtam meg a számításaimat és sosem tudnám befejezni annyira nehéz. Valahogy azt érzem, amíg nem szerzek diplomát gyakorlatilag semmi esélyem egy lánynál sem, mert külsőre sem vagyok vonzó (testalkat), de ami a legrosszabb, hogy tényleg semmi egzisztenciám. Márpedig beszélhetünk bármilyen kaliberű lányról, rájuk mindig kell költeni (ünnepek, mozi, utazás, étterem stb.) és egyetemistaként még ezeket az alapdolgokat sem tudnám jelenleg finanszírozni. Fiatalabb koromban még talán lett volna lehetőségem egy naivabb/őszintébb csajt felszedni (tipikus tini, akit nem érdekel a pénz, csak légy helyes), de arról már lekéstem és most már abban a korban vagyok, amikor a társkeresésnél igenis számít (a külső mellett), hogy ki vagy/mivel foglalkozol/mennyi a pénzed. Jelenleg úgy érzem, hogyha nem lesz diplomám, akkor soha többet az életbe nem lesz már esélyem stabil párkapcsolatra (természetesen a klasszikus értelemben vett nőre és nem leharcolt/reményvesztett kétgyermekes anyukára).

2017. jan. 25. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes még egy csajnak sem kellett bemutatnom a bizonyítványaimat, pedig voltak egy páran már :-D
2017. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

A sorrend nem jó.

Először legyél rendben mentálisan, utána anyagilag, és felejtsd el azokat a "tanokat", amiket erőszeretettel hangoztatnak, hogy diploma kell egy barátnő megszerzéséhez.

2017. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37,58745%
2017. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Tegyük fel, ha lenne 2 diplomád, de mondjuk Kukutyinfalván laknál, ahonnan a legközelebbi város 20-30 km, az is kisváros, a legközelebbi nagyváros meg minimum 80-100 km, akkor mihez kezdenél? Látod mennyire nem a diploma számít? Az igen, hogy valamelyest stabilizáld magad anyagilag, nem a nő miatt, a saját életed alakítása miatt. Utána majd csapódik hozzád nő, ha látja, hogy te teszel a saját életedért és jól elvagy. Nekem is van diplomám, nem is egyszerű szakos és dolgozom is, de mégsem a legjobb környezetben élek a barátnőzéshez. Semmit nem számít, hogy van-e diplomád vagy sem.
2017. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

A gond nem azzal van, hogy huszonévesen szűz vagy és nincs karriered.

A gond az, hogy sajnáltatod magadat.

Hidd el, hogy egy nő sem fog szóba állni veled így. De ez teljesen érthető. Kinek kellene egy olyan társ, aki egy életunt személy, aki szerint az élet kegyetlen hozzá.

Senkit nem érdekel, hogy szar az életed, vagy nem jöttek be a számításaid.Ezzel az életszemlélettel amid most van eltaposnak, beléd rúgnak és még ki is nevetnek.

Ha meg arra vársz, hogy hátha valamilyen csoda folytán jobb lesz, akkor nyomorúságos életed lesz.


Fogadd el, hogy az élet egy kegyetlen dolog, amiben van aki mindent megkap ingyen és van akinek mindenért meg kell küzdenie.

Tűzz ki célokat, tervezz és ne mindent egy lapra tegyél fel.

Szerezd meg amit akarsz, csak közben maradj ember.

2017. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
" leharcolt/reményvesztett kétgyermekes anyuka" már nem is nö neked? OK! De akkor ilyen mérce szerint jellemezd magadat is!!!!!
2017. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Miért, szerinted huszoniksz évesen az a normális ha jó negyvenes anyukával jár egy fiatal srác? Ne légy már ennyire álszent! Szerintem te sem örülnél (és akkor még finoman fogalmaztam), ha most/majd a fiad egy ilyen "kompromisszum párkapcsolatra" kényszerülne. Hozzájuk nem a huszonéves srácok, hanem a hasonló helyzetben lévő 30/40-es élettapasztalattal rendelkező férfiak illenek. De neked egyből sikerült megállapítani, hogy csak a modellcsajokra csorog a nyálam. Gratulálok.
2017. jan. 25. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod, a leharcolt/reményvesztett anyuka nagyon leminösitö/sértö akármelyik nöre nézve is. Ráadásul ezt olyan állapitja meg aki huszonvalahány évesen még SEMMI eredményt nem tudott elérni egyetlen nönél sem. No ez a nagyképüség ez a röhej! "De neked egyből sikerült megállapítani, hogy csak a modellcsajokra csorog a nyálam. Gratulálok." Gratulálhatsz, de semmi ilyenre nem gondoltam. Inkább arra, hogy egy félszemü, féllábu, 150kg-os sem jutott neked.
2017. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 100%ig egyetértek a véleményeddel.


Kérdező, milyen jogon nézel le bárkit is, mikor mint azt írták is semmit nem tudsz felmutatni ?

2017. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!