Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az lehet, hogy a főnökasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy a főnökasszony nyomul rám?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok ez az első munkahelyem. Ez egy kis cég 16 alkalmazottal, és a tulajdonos egy 45 éves nő. Családja van és egy 12 éves lánya. Hogy honnan tudod mindezt? Mert elég részletesen beszámol róla, sokat beszélget velem, munkaidőben bejön hozzám, mióta külön irodát kaptam (!). Beszéd közben folyamatosan nevet szinte akármit is mondok, hozzá ér a karomhoz, most pedig elhívott, hogy találkozzunk a hétvégén, mert szabad lesz és segít nekem szakmai dolgokban, hogy megkönnyítse a fejlődésemet. Nem mondom, nem rossz nő, de nekem ez egy kicsit gyors így 2 hónap után, szerencsére épp nincs barátnőm. De félek, hogy ha belemegyek és tényleg akar tőlem valamit, akkor mi lesz ha később belém szeret vagy valami, nem akarom egy 42 éves nővel leélni az életem.
2017. febr. 9. 12:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocs 45
2017. febr. 9. 12:36
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ő sem akarja veled leélni az életét max dugni akar.
2017. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne feledd, hogy csak azért mert pasi vagy, ugyanúgy mondhatsz nemet a dugásra is.

Ha tényleg arra hajt, hogy szexeljetek, akkor mindenhogy ráfaragsz előbb-utóbb. Ha nem akarsz, az lesz a baja, ha akarsz akkor meg az, hogy meddig, hányszor, mikor. Vagy még az érzelmek is bekavarhatnak persze....


Én a helyedben megelőzném ezt az egészet azzal, hogy kifogásokat keresek. NEm érek rá, vagy csak másokkal együtt találkoznék vele.

2017. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a munkahelyi kollegákkal való szex/ kapcsolat mindig szívás. Idő kérdése csak.
2017. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ez mondjuk hülyeség, munkahelyen össze vagy zárva 8 órán át több másik emberrel, őket ismered a legjobban, honnan válogassál...eddig is sokszor osztály/évfolyamtárssal jöttem össze
2017. febr. 9. 12:43
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

ha neked nem kell kuldd hozzam

en szivesen megdugom

2017. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha összejöttök és összetöröd a szívét, kereshetsz munkát.
2017. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy kicsikét eltúlzód ezt az egészet.
2017. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ne parázz, csak alkalmi szexpartner leszel, arra meg tök jó.
2017. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem talalkozz vele a hetvegen legyel vele kedves ahogy eddig is, ha meg egyertelmubb jelei lesznek a vonzalmanak akkor szerintem nyugodtan startolj ra ha jol nez ki meg kedves, miert ne? En nem ertek egyet azokkal akik azt mondjak hogy csak rafaraghatsz. En az osszes exemmel joba vagyok es ha tudnak ott segitenek ahol csak lehet es ez kolcsonos. Szerintem a munkahelyi lehetosegeidnek is nyilvan jot tenne. Kar lenne kihagyni ember
2017. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!