Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fogja fel, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel, hogy nem akarok a barátja lenni?

Figyelt kérdés

Kolléganőm egy nálam 2 évvel fiatalabb lány, aki nemrég még nyomult rám, legalábbis úgy éreztem; sokszor bejött beszélgetni velem, elmondott magáról dolgokat, jópofizott, többször hozzám is ért. Amikor én mentem át hozzá örült és meg is köszönte. Lényeg, hogy azt hittem lehetne valami, így összeszedtem magamat és feltettem neki a nagy kérdést. Ekkor jött a duma a nála 20 évvel idősebb barátjáról (akivel sz.rban vannak, de nem tud tőle elszakadni), meg arról, hogy hiszen tudom, hogy a másik kollégával sem működött, akivel még korában próbálták, de azóta a srác elment a cégtől. Ezt én bár elég pofátlannak éreztem ezek után, de tudomásul vettem, nem haragudtam rá. Egyszerűen csak próbáltam kerülni és szigorúan munkaügyben konzultálni vele.


Erre mondja ma, hogy miért kerülöm, már 3 napja nem szóltam hozzá...ez tényleg nem egyértelmű egy nőnek, hogy ha visszautasít, akkor utána nincs barátkozás, mert nem akarok boytoy lenni? Miért húzza az agyamat? Nem teljesen érthető, ha legszívesebben fejbe vágnám? 27/f


2017. febr. 9. 15:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem igazan, a ferfiak kb mindent nyomulasnak vesznek, mondjuk szerencsere nem mind. Szerencsere vannak srachaverjaim akik tudjak, hogy baratom van, az nem nyomulas, ha beszelgetunk es nevetgelunk. De en nem is sajnalnam a lany helyeben, ha nem akarna a haverom lenni valaki, aki csak szexet lat minden nonemuben.
2017. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon buta vagy, a szöveged csak téged minősít. Én nem a szex miatt akartam volna együtt lenni vele, hanem megfogott a személyisége, hogy nem buta lány, csak hát ez az eset ahogy kifutott leleplezett minden illúziót.
2017. febr. 9. 15:46
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem minosit semmiben a szovegem. Ha a szemelyiseget birnad, akkor nem rogton a kapcsolaton jarna az eszed, hanem elfogadnad, hogy baratja van es ennyi, ugyanugy tudnatok beszelgetni barmirol.

Akkor lenne indokolt, hogy inkabb kerulod, ha netan veletlenul bele is szerettel volna es ez bezavar a baratsagba.

2017. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudod ha odamész egy pasihoz és arról beszélsz neki 10 percen keresztül, hogy milyen rossz a jelenlegi kapcsolatod, és közben néha megsimítod a karját, akkor talán több mint jelzésértékű a dolog. Te sem lehet különb minőségű ember, mint ez a csaj.
2017. febr. 9. 15:56
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Állj elé és mond el neki, udvarias hangnemben, határozottan a véleményedet. Elég két mondat is.

Vannak olyanok nők, akik csak így értik meg.

2017. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

:D

Na jo, lehet akart toled valamit, de rajott, milyen vagy.

2017. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
gyenge vagy nagyon :D
2017. febr. 9. 16:01
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

"Miért húzza az agyamat? Nem teljesen érthető, ha legszívesebben fejbe vágnám? 27/f"


Nem húzta az agyadat. Rettentő szánalmas, amikor már egy beszélgetést és mosolyt is félreértenek.

Idióta vagy és még agresszív is. Az meg már milyen gyermeteg dolog, hogy vagy jársz belem, vagy hozzád sem szólok? :)

2017. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"akkor talán több mint jelzésértékű a dolog."


Egyáltalán nem biztos. Ha nekem valaki panaszkodik a párkapcsolatáról, eszembe sem jut, hogy azért teszi, mert velem akar járni.

2017. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
leírtam, miért, de sajnos funkcionális analfabéta vagy, ezért nem értheted. amúgy legalább ne rejtsd el a neved, tudom, hogy te vagy, aki eddig is mocskoltál
2017. febr. 9. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!