Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn írtam egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn írtam egy lánynak aki nagyon tetszik, de nem jön föl. Még van rá esély, hogy egyáltalán eljut hozzá a levelem?

Figyelt kérdés
Még két napja írtam neki, de feltűnt, hogy már hetek óta nincs online. Tudom, hogy nem szabadna leragadni egy lánynál ennyire, de nagyon érzem, hogy ő a legjobb. Ti vagytok úgy, hogy csak pár hetente néztek fel, vagy ez a hajó már elment? :(

2017. febr. 10. 20:18
 1/5 Diavolino44 ***** válasza:

Meg nagyon új lehetsz a témában, igen az a lany mar nagyon felejtos!

Vigasztaljon, lehet nem is o van a képen, hanem valaki kamu regisztrált, ez is gyakran előfordul.

2017. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Két napja regisztráltam és ő az első, akire ráírtam.


Egyébként tisztába vagyok az esélyeimmel, nem nézek ki jól, ott meg pont hogy az számít, de ha fel sem jön a lány, akkor tök mindegy hogy néz ki valaki. Csak tényleg nagyon tetszik ez a lány, de igazad van, lehet, hogy kamu. :(

2017. febr. 10. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon új vagy még. A társkeresőkön lévő női profilok egy része egyszerű népvonzó kamu profil, másik nagy része pedig rég elhagyott felhasználó (valszeg ilyenre írtál te is), és rohadt sok az ego tuningoló, általában kapcsolatban élő lány.


Olvasgass... [link]

2017. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt már elolvastam korábban, így most a kommenteket is olvastam.


Nem fogok fizetni, ez biztos. Ha így sikerül, akkor királyság van, ha meg soha nem ír vissza senki, akkor így jártam :/


Máshol sincs nagyobb sikerem, szóval nem várok a társkeresőtől se csodát.

2017. febr. 11. 12:07
 5/5 anonim válasza:
Azért ne keseredj el teljesen nekem volt már rövidebb kapcsolatom társkeresőről pedig én se gondoltam volna próbálkozz más lányoknál is hátha ott összejön
2017. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!