Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ha egy férfi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha egy férfi nagyon tetszik nektek külsőre, onnantól kezdve mennyi esély van arra, hogy valamilyen okokból kifolyólag mégsem fogjátok vonzónak tartani?

Figyelt kérdés
Illetve mik lehetnek ezek az okok?
2015. szept. 21. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh sokminden, kb a negatív belső tulajdonságok mind okozhatják, hogy ne érdekeljen attól még, hogy tetszik.
2015. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És melyek ezek a negatív tulajdonságok?
2015. szept. 21. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egoizmus, tiszteletlenség, hűtlenség, agresszió, meg akarja változtatni a másikat, csak az van, amit ő akar, figyelmetlen, csak játsza az eszét, képmutató..stb.


Ezért van az, hogy nem minden a külső!!

2015. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beképzelt, szőrtelenített, rózsaszín dolgokat hord, bunkó stílus, buta, számomra unalmas, márka és vagy divatb...zi, rasszista, humortalan. Lehet bármilyen helyes az arca, ha ezek közül van benne valami, kiábrándulok belőle.
2015. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha buta, és semmi nem érdekli a bulizáson kívül.
2015. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagy az esély, hogy az előnyös külsőtől eltekintve mégsem fog bejönni a pasi. Ugyanis jó dolog, ha nedves lesz a bugyi mikor ránézek...de ha a személyisége nem passzol azenyémhez...ha nem tetszik a viselkedrse. ..lehet, hogy jó pasi, nekem nem fog kelleni. Semmire sem volt már párszor ilyen az életemben...külsőre szuper pasi..belsőre totál nulla. Nem is lett semmi köztünk.
2015. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4es. ha egyszer találnák egy csajt aki nem unalmas, esküszöm a tenyeremen hordoznám.
2015. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, hidd el nekem is évekbe telt, mire olyan férfit találtam aki nekem nem unalmas:-)
2015. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam alapból kizáró tényező a dohányzás, a szervezetem nem igazán tolerálja, tüsszögök tőle, megfájdul a szemem, azzal is hadilábon állok, ha az alattunk lakó szomszéd füstje felszáll és bejön a nyitott ablakunkon. Tehát nálam egy dohányzó férfi nem jöhet szóba.

Negatív belső tulajdonságok szintén elnyomhatják az érdeklődésem, bunkó viselkedés, nők lenézése, negatív életszemlélet, lustaság, szélsőséges vallási nézet, szélsőséges politikai nézet, szélsőséges gondolkodás táplálkozással kapcsolatban, erőszakosság, a másik fél semmibe vétele, önállótlanság, indokolatlan pazarlás, indokolatlan fukarság.

Számomra nem vonzó, ha egy pasi teljesen passzív és nem lehet kimozdítani otthonról. Nem vagyok a másik véglet, de igénylem azt, hogy ne otthon üljek, szeretek kijárni tömegrendezvényekre, stb, egy passzív pasi visszahúzna.

Illetve ez ugyancsak inkább számomra lényeges, de én madártartó vagyok, tojás kora óta nevelek egy jelenleg 7 éves kis nimfát, volt idő, amikor több madaram is volt, most csak ő van, és hamarosan tervezek társat szerezni mellé, nem kell, hogy valaki hasonlóan rajongjon a madarakért, de az zavarna, ha nagyon ellenük lenne.

2015. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, férfi ismerőseim véleményére alapozva. Van az a típus, aki addig szép, amíg meg nem szólal :D. Ha értelmes a srác, akkor alapból kiábrándul, ha a csajnak minden második szava az, hogy bmeg, vagy hogy dikmán, vagy ha éppen a Való Világon meg a körömlakkon kívül nincs más beszédtémája. Ez az, ami azonnal lelombozó tud lenni. A többi meg, ahogy megismerik a nőt, úgy jön. Hogy beképzelt-e pl.
2015. szept. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!