Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány férfi miért hisztériázi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért hisztériázik ha internetes ismerkedésnél nem válaszolok a nyomulására?

Figyelt kérdés
Olyan esetekbe botlottam nagyon sokszor, hogy szánalmas, nevetséges, sőt ijesztő módon viselkedik néhány elkeseredett férfi az interneten, ha nem fogadom a közeledését. Nem vagyok fent igényesebb társkeresőkön, csak a Badoon, igazából annyira nem vagyok mániákus hogy fizetős társkeresőket használjak, fél éve lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, úgy vagyok vele ha jönni akar az igazi, akkor bárhol megtalálhatom, itt, vagy a való életben. De itt legtöbbször arra sem veszi a fáradságot egy férfi, hogy normálisan megszólítson, hanem a "szia szép vagy mizu veled?" szöveg a divat. Meg szoktam nézni attól még az illető adatlapját, de ha nem őt keresem, akkor nem válaszolok neki. (Nem feltétlenül a külső miatt, hanem az igénytelenség, hatalmas korkülönbség, nyíltan sexpartner keresés nálam nem fér bele) Felesleges csevegéshez nincs kedvem, ha megmondom az igazat, akkor pedig megint csak ott tartunk hogy a legtöbb kérdőre von, vagy agresszívan reagál. De van néhány érdekes ember, aki nem ért a gesztusból, és ha nem válaszolok, akkoris naponta írja ugyanazt a "szia mivan veled van kedved beszélgetni" szöveget. Ez is bosszantó tud lenni, de ez még hagyján, mert van ennél rosszabb fajta is. Az, aki miután nem írok vissza a legelső próbálkozására, nekiáll kérdőre vonni, hogy miért nem válaszolok, és mellé leírja a nőgyűlölő mocskolódó szövegét: "Nem értem miért nem lehet válaszolni?! Te is ugyanolyan beképzelt felszínes p*csa vagy mint a többi, csak tudnám ti minek szaporodtok?! Mire vagy te elszállva magadtól, hogy p*na van a lábad között? Azt hiszed olyan jól nézel ki? Mert elárulom, hogy lenne miből fogynod, a melleidet meg hová rejtetted, ja hogy azok nincsenek? Egy orrplasztika sem ártana, te szerencsétlen." Ez csak a legutóbbi esetem idézése, de nagyon sok ehhez hasonlatos szöveget kaptam. Bár azt nem értem, ha ilyen rossz és csúf vagyok akkor miért is nyomult 3 perccel ezelőtt? XD Szóval szerintem ez szánalmas, nem is csodálkozom rajta, hogy akiben ennyi frusztráltság van, az nem talál könnyen barátnőt. Engem nőként is ért már visszautasítás, mint ahogy a legtöbbünket, igaz nem neten, hanem iskolában, munkahelyen, baráti társaságban, és mégsem álltam neki mindennek lehordani az illetőt, amiért a csettintésemre nem ugrott az ölembe. Ezek az emberek hogyhogy nem tanulták meg kezelni ezt a dolgot, ez valamilyen pszichológiai probléma?
2017. febr. 10. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
csak
2017. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
A legjobb az lenne, ha erre a kérdésre sem válaszolna senki.
2017. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Krukutyán Levente ***** válasza:
51%
Nézd el a szerencsétleneknek! Azt hitték képes vagy pár szó begépelésére, ha rád írnak, de tévedtek.
2017. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

"Szóval szerintem ez szánalmas, nem is csodálkozom rajta, hogy akiben ennyi frusztráltság van, az nem talál könnyen barátnőt."


Az a frusztráltság nem magától termelődött, hanem az olyanoktól, mint amilyen te is vagy. Mondjuk a kolléga úr reakciója se normális, de minden bizonnyal a te kezed se szakadna le, ha válaszolnál, hogyha valaki normálisan ír. Mert az rendben van, hogy az ő írása eddig terjed, de ha valaki egy udvariasan megfogalmazott, helyesírási hibáktól mentes levéllel indít, az talán megérdemelne annyit, hogy ne levegőnek nézzék. Márpedig nagyon valószínűnek tartom, hogy amennyiben nem tetszik külsőre az illető, akkor mindegy, hogy milyen stílusban ír, még válaszra se méltatod. Legalábbis én ezt tapasztalom; sehol egy helyesírási hiba a szövegeimben, normális vagyok, és mit kapok? Pontosan, egy lapátnyi szart a pofámba. Eddig 7 levélből 0 válasz, mert mindenki ugyanúgy viselkedik, mint te.


Az ilyen szövegek olvasásakor vesztem el az emberiségbe vetett hitemet minden alkalommal. És akkor még te vagy az áldozat, aki fel van háborodva és nem érti, miért nem tűrik mosolyogva és örömködve az emberek, ha ignorálják őket. Az eszem megáll...

2017. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Mindhárom előttem szólóval mélységesen egyet értek. Leginkább az elsővel...
2017. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Illetve a másodikkal...
2017. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, hogy miért vannak ezen kiakadva, ha utcán szólna utánam így akárki, akkor is leszegném a fejem, gyorsabban lépkednék és ignorálnám.
2017. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

@7

Az utca az más, oda nem ismerkedni mész. Na de ezek a sztorik társkereső oldalakon születnek! Márpedig oda azért megy az ember, hogy... hát, társat keressen. Magyarán azért, hogy másokkal üzenetet váltson. Első levélbe meg nem tudom, mi mást lehetne írni azon kívül, hogy:


Szia! A profilod alapján kedvesnek/szimpatikusnak/megnyerő személyiségnek/aranyosnak talállak és szeretnélek megismerni. Ahogy elnézem, te is szereted a .....t/egy helyen tanultunk/hasonló személyiségünk van. Mi a hobbid/munkád/kedvenc tevékenységed/mióta foglalkozol a hobbiddal-munkáddal?


Innentől kezdve majd alakul a beszélgetés valahogy... vagyis hát alakulna, ha a nők nem egy instant Showder Klubra vagy PUA-ra számítanának, hanem egy kulturált beszélgetésre és ennek megfelelően hajlandók lennének reagálni is és felfognák, hogy nem érzelmek nélküli robotok gépelnek nekik, hanem emberek, akik rendszerint azért üzennek valakinek, hogy választ is kapjanak. Ismételten: a kérdésben a példában egy türhő ember szerepel, de én a fentebbi formula alapján megírt leveleimmel is pontosan ugyanazt az eredményt produkálom, mint a fent említett amigo.

2017. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Na igen rám a való életben egy ilyen miatt hívtak egyszer rendőrt (nem fejteném ki részletesen)... így veszitek el a csávók kedvét... van olyan lány akivel jóban vagyok. Kérdezem, hogy miért nincs pasija? - Nem kellek senkinek. Kérdem én: nem szoktad rádírni fiúk? - De csak nyomik...

De ha van 1 normális lány a sok hülye mellett akkor már megérte. Hogy lehet a "szia:) miújságra?" nem visszaírni, ha csak nem valami szélsőséges ember (törpe, hajléktalan, nagyon agresszívnek tűnik, cigány stb..)

badoon nekem sem írnak vissza egyébként a rib***ok.

Remélem ezért lepontozást kapok, hogy rib***ok.

2017. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Taushi ***** válasza:
100%
Meglepő módon a kérdező nem reagál a kommentekre :D
2017. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!