Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül álo apuka vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pártkereső apuka kérdése:

Egyedül álo apuka vagyok. Szeretnék párt találni de sehogy se jőn ősze. Lehetséges egyedülálo apukaként. Valaki tud tanácsot adni hogy hogyan, mikép?

Figyelt kérdés
Probáltam társkereső oldalakat nem jőt be. Munkámbol kifojolag sokat találkozok hőlgyekel buszsőfőr vagyok.de ahogy meghajak h van gyerek onnantol nincs esély.

#párt #egyedűlálo apa
2017. febr. 12. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
[link] Itt a atanácsom.
2017. febr. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válófélben lévő apuka vagyok, egyenlőre úgy néz ki, hogy a két gyerkőc (16F,8L) velem marad. De nem aggódom, mert ez így is jó nekem, vagyis a gyermekek fontosabbak. Ha lesz új párom, annak örülök, de ha nem, akkor elfogadom. Viszont az inteligencia, és a helyesírás fontos tényező!
2017. febr. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egyedülálló anyukákat elfogadnak gyerekkel,hogyne!Barátnőm bátyjának is van egy kisiskolás lánya és nemrégen eljegyezte a barátnőjét,aki imádja a pasi gyerekét is,habár nem a sajátja.

Nem megbántani akarlak,de jobb,ha egyszerűbb nők között nézelődsz ilyen helyesírással.

2017. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig a buszsoförök nagy csajozógépek.
2017. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm az első hozzászolonak. Nem kritikát hanem tanácsot kértem. Szeretem az ilyen okoskodo mindent tudó embereket. Általába ők azok akik ipari analfabéták. Na a doglőt kutyát se érdekel. Igen csajozosak de nekem nem alkalmi hanem tartos kapcsolat kell. Kőszőnőm a segitséget
2017. febr. 12. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:

igen lehet esélyed,mindenki találhat társat magának

szerencse kell hozzá,sok szerencsét kívánok!


Szintén egyedül állókkal,gyerekkel lévőkkel,gyereknélküliekkel is lehet esélyed társat találni,ez nem gyerek függő!


Valakinek lehet gyereke,valakinek nem lehet :(

valakinek van gyereke,valakinek nincsen gyereke!

Fontos a hasonlóság,és a távolság

ezen múlnak a kapcsolatok! sajnos azt kell hogy tapasztaljam! :(

Sok sikert és szerencsét kívánok kérdező!

2017. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!